e9

Zdrowy napój energetyczny e9
e9 synergy

 

Dlaczego e9 ?

Obecnie na rynku w sprzedaży, są dostępne różne środki energetyczne, które najczęściej w swoich składach zawierają wiele substancji chemicznych, szkodliwych dla zdrowia. Wyjątkowa mieszanka e9, zapewni Ci wyłącznie, naturalne źródła kofeiny.
 
Możesz być pewny, że stosując e9, zapewnisz sobie dużą dawkę energii, która pomoże prowadzić Ci również,  zdrowszy styl życia. Musisz wiedzieć, że e9 to nie jest zwykły energetyk. To cały zestaw specjalnie zaprojektowanych substancji pochodzenia naturalnego, który doda Ci energii i wspomoże koncentrację.

 

Doskonały skład e9

L-arginina

Jest silnie działającym aminokwasem, występującym w najlepszych produktach firmy Synergy Worldwide ProArgi-9+.

Ekstrakt z liści Yerba Mate

Posiada właściwości stymulujące, które wspomagają odporność na znużenie psychiczne i fizyczne. Składniki te, pomagają również wzmacniać organizm, i jednocześnie przyczyniają się do poczucia zwiększonej energii.

Ekstrakt z nasion guarany i ekstrakt z liści  zielonej herbaty

Są to naturalne źródła kofeiny.

 

Witaminy z grupy B kompleks

Jest to grupa siedmiu witamin rozpuszczalnych w wodzie, w tym witaminy B6 i B12, które muszą być codziennie uzupełniane w zbilansowanej diecie. Zapotrzebowanie na witaminy staje się coraz ważniejsze, dla osób aktywnych fizycznie lub żyjących w stresie.

Witaminy z grupy B spełniają określone role w organiźmie, aby przyczynić się do normalnego, dostarczającego energii metabolizmu. Efektywność tych witamin wzrasta, gdy są przyjmowane jednocześnie.

Witamina C

Odgrywa ważną rolę w tworzeniu kolagenu, niezbędnego do normalnego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł i zębów, skóry, przy jednoczesnym zwiększeniu absorpcji żelaza.

Kwas
pantotenowy

Wspomaga mechanizm utrzymywania normalnej sprawności umysłowej, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia znużenia.

e9 zawiera również:

Tiaminę, ryboflawinę, niacynę, kwas foliowy, inulinę, korę wierzby białej, ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego, wyciąg z korzenia maca, koncentrat jagody acai, koncentrat z całych liści aloesu.


⇒ Bez względu na porę dnia, kiedy tylko masz trudności ze skupieniem się, zachowaniem czujności i energii, wymieszaj jedną saszetkę e9 i korzystaj z jego orzeźwiającego smaku Pinakolady.

 

Korzyści, jakie daje E9
Trwała, zdrowa energia, dzięki wyjątkowej, niskokalorycznej formule
• Wspomaga normalny, wytwarzający energię metabolizm
• Przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i znużenia
• Wspomaga normalne funkcje psychologiczne i mentalne
• Wspiera naturalną zdolność organizmu do produkcji energii
• Świetny smak Pinakolady
• Słodzony glikozydami stewiolowymi, które występują naturalnie w liściach stewii

 W opakowaniu E9, znajdziesz 30 wygodnych saszetek, które wszędzie możesz zabrać ze sobą. 

SPOSÓB UŻYCIA
Wymieszaj 1 porcję (1 saszetkę) w 240 ml wody. Wymieszaj lub wstrząśnij, aby rozpuścić.
Proponowana dawka dzienna to 1 saszetka.
Skład e9
Skład e9
Etykieta e9 Synergy

 


Jeśli jesteś zainteresowany możliwością zakupu e9

lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami

Kliknij tu