/Zostań klientem Synergy

Zostań klientem Synergy

Synergy worldwide

Zostań klientem Synergy

Jeśli chciałbyś dołączyć do grona zadowolonych klientów Synergy i otrzymać przywilej zakupu produktów w cenach hurtowych, takich jak:  ProArgi 9 Plus, Phytolife, Mistify – bezpośrednio od producenta Synergy WorldWide, to za pośrednictwem naszej strony możesz tego dokonać w prosty i szybki sposób.

W Synergy opłaca się robić zakupy grupowe, gdyż są przygotowane bardzo atrakcyjne pakiety produktowe.


 

Jak zrealizować pierwsze zamówienie?

Telefonicznie ( opcja najszybsza ) dzwoniąc do nas na numer 790-555-358 lub internetowo według poniższej instrukcji:

1. Wejdź na oficjalny sklep firmy Synergy WorldWide, kliknij TUTAJ

2. Będąc już na stronie, w prawym górnym rogu kliknij Rejestruj, a następnie Kup w cenie Regularnej.

3. Następnie ukaże Ci się napis: REJESTRACJA NOWEGO KONSUMENTA. Załóż swoje konto klienta za pomocą emaila i wybierz produkty.

WAŻNE: dopóki nie założysz konta klienta, będziesz widział na stronie ceny detaliczne pojedyńczych produktów, które są wyższe nawet o 100% !

  • Dlaczego warto założyć konto klienta? Bo otrzymasz wtedy możliwość zakupu produktów po cenach hurtowych ( także w atrakcyjnych cenowo pakietach ).

 

Zapamiętaj: jeśli miałbyś jakikolwiek problem z realizacją zamówienia online, to zawsze możesz do nas zadzwonić i złożyć zamówienie telefonicznie pod numerem 790-555-358. Jeśli chcesz, możesz także skorzystać z formularza kontaktowego, który znajduje się na dole strony.


Informacje dotyczące zamówienia

1. Możliwość wybrania płatności za pobraniem ( COD ) lub płatność kartą. (Przesyłka będzie tańsza o 10 zł, jeśli wybierzemy płatność kartą).

2. Przesyłka jest dostarczana przez firmę kurierską DPD

3. Wysyłka produktów jest realizowana z magazynu firmy SynergyWorldWide. Dzięki temu masz gwarancję, że produkty są oryginalne, nie są przeterminowane i były przechowywane w odpowiednich warunkach.

3. Otrzymasz dowód zakupu wystawiony przez firmę Synergy WorldWide (możliwość wystawienia faktury).

4. Czas oczekiwania na paczkę wynosi zazwyczaj 1 dzień roboczy. Jeśli do godziny 15.00 złożysz zamówienie, to już następnego dnia możesz spodziewać się doręczenia paczki.


WAŻNE: Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi w ciągu 12 godzin, sprawdź zakładkę SPAM.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Plik