/Klient

Klient

Synergy worldwide

Zostań klientem Synergy

Jeśli chciałbyś dołączyć do grona zadowolonych klientów Synergy i otrzymać przywilej zakupu produktów w cenach hurtowych, takich jak: ProArgi 9 Plus, Phytolife, Mistify, możesz to zrobić w prosty i szybki sposób.

W Synergy opłaca się robić zakupy grupowe, gdyż są przygotowane bardzo atrakcyjne pakiety produktowe.Jak zrealizować pierwsze zamówienie?

1. Wejdź na oficjalny sklep firmy Synergy WorldWide, kliknij TUTAJ

2. Będąc już na stronie, w prawym górnym rogu kliknij Rejestruj, a następnie Kup w cenie Regularnej.

3. Następnie ukaże Ci się napis: REJESTRACJA NOWEGO KONSUMENTA. Załóż swoje konto klienta za pomocą emaila i wybierz produkty.

WAŻNE: dopóki nie założysz konta klienta, będziesz widział na stronie ceny detaliczne pojedyńczych produktów, które są wyższe nawet o 100% !

  • Dlaczego warto założyć konto klienta? Bo otrzymasz wtedy możliwość zakupu produktów po cenach hurtowych ( także w atrakcyjnych cenowo pakietach ).

 

Zapamiętaj: jeśli miałbyś jakikolwiek problem z realizacją zamówienia online, to zawsze możesz do nas zadzwonić pod numer 790-555-358 i złożyć zamówienie telefonicznie. Jeśli chcesz, możesz także skorzystać z formularza kontaktowego, który znajduje się na dole strony.


Informacje dotyczące zamówienia

1. Możliwość wybrania płatności za pobraniem lub płatność kartą. (Przesyłka będzie tańsza o 10 zł, jeśli wybierzemy płatność kartą).

2. Przesyłka jest dostarczana przez firmę kurierską DPD

3. Wysyłka produktów jest realizowana z magazynu firmy SynergyWorldWide. Dzięki temu masz gwarancję, że produkty są oryginalne, nie są przeterminowane i były przechowywane w odpowiednich warunkach.

3. Otrzymasz dowód zakupu wystawiony przez firmę Synergy WorldWide (możliwość wystawienia faktury).

4. Czas oczekiwania na paczkę wynosi zazwyczaj 1 dzień roboczy. Jeśli do godziny 15.00 złożysz zamówienie, to już następnego dnia możesz spodziewać się doręczenia paczki.


WAŻNE: Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi w ciągu 12 godzin, sprawdź zakładkę SPAM.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Plik