/ProArgi 9 Plus na problemy z potencją

ProArgi 9 Plus na problemy z potencją

 

 

Arginina w swoim działaniu przypomina Viagrę.

W swojej „cudownej” mocy wykorzystuje ona wpływ tlenku azotu w celu poszerzania naczyń krwionośnych. Znany na świecie naukowiec i badacz, który od wielu lat zajmuje się wyjątkowymi właściwościami zdrowotnymi argininy, Dr Wright- jest głęboko przekonany o tym, że podawanie l-argininy powoduje zbliżone efekty do tych, które obserwujemy w przypadku niebezpiecznej i drogiej Viagry, z uwagi na podobny mechanizm działania: Blokadę enzymu PDE5.

Jego zdaniem, suplementacja argininą jest bezpieczna, tania i skuteczna. Idealna forma zwalczania seksualnych problemów mężczyzn.

Poprzez blokadę enzymu PDE5, zarówno arginina jak i Viagra zapobiegają niszczeniu tlenku azotu, którego głównym źródłem w organiźmie jest również arginina.

Zgodnie z twierdzeniem biochemików, bez odpowiedniej ilości tlenku azotu nie jest możliwe poszerzanie naczyń krwionośnych, a tym samym prawidłowa erekcja. Według nich wszelkiego rodzaju używki oraz zachwianie równowagi hormonalnej wywołane stresem, są bezpośrednią przyczyną szybszego zużycia zapasów argininy w organizmie.

Dr J. Wright, dyrektor znanej kliniki Tahoma w USA jest zdania, że dla osób, którym odbycie stosunku płciowego sprawia problem,  aminokwas ten może okazać się przysłowiową deską ratunku.

ProArgi9+ jest jedynym takim wyróżniającym się produktem l-argininowym na rynku, który w jednej porcji zawiera aż 5000mg l-argininy.