/ProArgi 9 Plus najlepszym nowym produktem na targach CAMexpo

ProArgi 9 Plus najlepszym nowym produktem na targach CAMexpo

 

CAMexpo4

 

W dniach 26-27 września, odbyły się w Londynie targi CAMexpo.

Zebrało się tam grono specjalistów z branży medycyny naturalnej.

Eksperci prezentowali najnowsze produkty i uczestniczyli w warsztatach, które były prowadzone przez profesjonalistów z branży medycznej. Łącznie targi CAM Expo odwiedziło ponad piętnaście tysięcy osób. Nie zabrakło tam również dystrybutorów Synergy, którzy mieli szansę zaprezentować swój flagowy produkt ProArgi 9 Plus

Obecni tam lekarze, farmaceuci, detaliczni dystrybutorzy leków, a także eksperci od medycyny naturalnej, wzięli udział w głosowaniu na Najlepszy Nowy Produkt CAMexpo. Proargi9+ uzyskało największe noty i tym samym pokonało 35 konkurencyjnych produktów zdobywając nagrodę!

Synergy WorldWide jest po raz pierwszy na targach CAMexpo i możemy z dumą powiedzieć, że był to niesamowity pokaz – stwierdziła dystrybutorka firmy Synergy Lorraine Knight zaraz po przyznaniu nagrody. Otrzymanie tej nagrody jest dla nas kolejnym wielkim osiągnięciem, na które produkt ProArgi9+ zupełnie zasługuje. Jest to wielkie wsparcie w naszej drodze naprzód i napełnia nas ogromną radością.”

Wszyscy profesjonaliści w dziedzinie zdrowia, lekarze, terapeuci, farmaceuci oraz detaliczni dystrybutorzy leków, którzy wzięli udział w CAMexpo mieli możliwość zagłosować na „Najlepszy Nowy Produkt CAMexpo”. Dystrybutorzy firmy Synergy Lorraine Knight i Peter Tarbitten przy pomocy innych dystrybutorów Tamary McKenzie, Marka Westona oraz ich sponsorów Kate i Paula Flint otworzyli stoisko na którym prezentowali gościom zalety produktu ProArgi 9 Plus.

Wszystkim przybyłym gościom proponowali wypróbowanie produktu ProArgi9+ i zachęcali do powrotu na stoisko w ciągu 45-60 minut, aby mogli podzielić się swoimi opiniami na temat działania tego produktu. Zdecydowana większość osób, która spróbowała produktu stwierdziła później, że produkt działa i czują wyraźne rezultaty po zastosowaniu ProArgi9+ Wszyscy, którzy poczuli szybkie działanie produktu z najwyższym przekonaniem zagłosowali na nasz produkt uznając go tym samym najlepszym nowym produktem targów CAMexpo!

Osoby, które do tej pory jeszcze nie słyszały o właściwościach ProArgi9+ wykazują ogromne zainteresowanie tym, co oferuje  ProArgi9+ Eksperci z branży opieki zdrowia, szczególnie z Wielkiej Brytanii doskonale znają targi CAMexpo. Ta nagroda będzie niezwykle istotnym elementem podczas prezentacji produktu osobom z tej branży.

„Otrzymanie tej nagrody stanowi kolejne potwierdzenie, że suplement ProArgi 9 Plus jest produktem, jakiego ludzie pragną i potrzebują- stwierdził Paul Flint.