/ProArgi9+ najlepszym nowym produktem na targach CAMexpo

ProArgi9+ najlepszym nowym produktem na targach CAMexpo

 

 

CAMexpo4

 

W dniach 26-27 września, odbyły się w Londynie targi CAMexpo.

Zebrało się tam grono ekspertów z branży medycyny naturalnej. Eksperci prezentowali najnowsze produkty i uczestniczyli w warsztatach, które były prowadzone przez profesjonalistów z branży medycznej. Łącznie targi CAM Expo odwiedziło ponad piętnaście tysięcy ludzi.

Nie zabrakło tam również dystrybutorów Synergy, którzy mieli szansę zaprezentować swój flagowy produkt ProArgi9+ Obecni tam lekarze, farmaceuci, detaliczni dystrybutorzy leków a także eksperci od medycyny naturalnej wzięli udział w głosowaniu na Najlepszy Nowy Produkt CAMexpo. Produkt ProArgi9+ uzyskał największe noty i tym samym pokonał 35 konkurencyjnych produktów zdobywając nagrodę !

Synergy WorldWide jest po raz pierwszy na targach CAMexpo i możemy z dumą powiedzieć, że był to niesamowity pokaz- stwierdziła dystrybutorka firmy Synergy Lorraine Knight zaraz po przyznaniu nagrody. Otrzymanie tej nagrody jest dla nas kolejnym wielkim osiągnięciem, na które produkt ProArgi9+ zupełnie zasługuje. Jest to wielkie wsparcie w naszej drodze naprzód i napełnia nas ogromną radością.”

Wszyscy profesjonaliści w dziedzinie zdrowia, lekarze, terapeuci, farmaceuci oraz detaliczni dystrybutorzy leków, którzy wzięli udział w CAMexpo mieli możliwość zagłosować na „Najlepszy Nowy Produkt CAMexpo”. Dystrybutorzy firmy Synergy Lorraine Knight i Peter Tarbitten przy pomocy innych dystrybutorów Tamary McKenzie, Marka Westona oraz ich sponsorów Kate i Paula Flint otworzyli stoisko na którym prezentowali gościom produkt ProArgi9+

Wszystkim przybyłym gościom proponowali wypróbowanie produktu ProArgi9+ i zachęcali do powrotu na stoisko w ciągu 45-60 minut, aby mogli podzielić się swoimi opiniami na temat działania tego produktu. Zdecydowana większość osób, która spróbowała produktu stwierdziła później, że produkt działa i czują wyraźne rezultaty po zastosowaniu ProArgi9+
Wszyscy, którzy poczuli szybkie działanie produktu z najwyższym przekonaniem zagłosowali na nasz produkt uznając go tym samym najlepszym nowym produktem targów CAMexpo!

Osoby, które do tej pory jeszcze nie słyszały o właściwościach ProArgi9+ wykazują niesamowite zainteresowani odnośnie korzyści ProArgi9+ Eksperci z branży opieki zdrowia, szczególnie z Wielkiej Brytanii doskonale znają targi CAMexpo. Ta nagroda będzie niezwykle istotnym elementem podczas prezentacji produktu osobom z tej branży.

„Otrzymanie tej nagrody stanowi kolejne potwierdzenie, że suplement ProArgi9+ jest produktem, jakiego ludzie pragną i potrzebują- stwierdził Paul Flint.