/ProArgi 9 Plus zostało umieszczone w kompendium wiedzy o lekach PDR!

ProArgi 9 Plus zostało umieszczone w kompendium wiedzy o lekach PDR!

 

Suplement diety ProArgi9+ został umieszczony w Stanach Zjednoczonych w książce po lekach Physician Desk Reference ( PDR )

CZYM JEST PHYSICIAN DESK REFERENCE (PDR) ?

Od wielu lat w amerykańskim zestawieniu leków dla lekarzy, obecna jest księga po lekach PDR (Physicians’ Desk Reference). Pierwsze wydanie pojawiło się w 1947 roku.

PDR jest książką i jednocześnie najbardziej wiarygodnym źródłem informacji w Stanach Zjednoczonych na temat leków i substancji przepisywanych na receptę. Korzystają z niej specjaliści medyczni z całego świata. W PDR zawarte jest twierdzenie, że:

PROARGI9+ JEST NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SUPLEMENTEM L-ARGININOWYM NA ŚWIECIE”a także to, że „receptura ProArgi-9+ została opracowana we współpracy z wiodącymi naukowcami i specjalistami zajmującymi się układem krążenia, którzy przeprowadzili obszerne badania dotyczące odpowiedniej aplikacji l-argininy, aby pomagała ona zachować zdrowe serce.”

 

Obecność ProArgi9+ w siedemdziesiątym pierwszym wydaniu tej prestiżowej publikacji medycznej ( po raz czwarty rok z rzędu ) świadczy tylko o jej najwyższej skuteczności i ogromnym znaczeniu produktu ProArgi9+ dla ludzkości na całym świecie. Biorąc pod uwagę fakt, że PDR jest pozycją dostępną powszechnie w bibliotekach, księgarniach, aptekach i klinikach stanowiąc zasób wiedzy dla lekarzy, osób świadczących wszelkie usługi medyczne itd.

Umieszczenie w niej ProArgi-9+ istotnie zwiększa wiarygodność i rozpoznawalność firmy Synergy na rynku. Zachęcamy wszystkich konsumentów ProArgi9+ , aby dzieląc się z innymi osobami, informacjami na temat tego produktu – korzystali z tej wiedzy jako kluczowego argumentu, który pomoże innym podjąć decyzję, dlaczego warto już dziś skorzystać z korzyści stosowania najwyższej jakości na świecie produktu z l-argininą – ProArgi9+ 

Wersja online Physican’s Desk Reference znajduje się na stronie http://pdr.net 

 

Zobacz także:

Tysiące publikacji o l-argininie jako substancji leczniczej