/Purify

Purify

Na temat kluczowej roli Mikrobiomu i jego fundamentalnego wpływu na zdrowie człowieka, od kilku lat informują – największe, najbardziej popularne magazyny naukowe w Stanach Zjednoczonych

 

SYNERGY jest pierwszą firmą w branży suplementacyjnej, która weszła na rynek mikrobiom, z opatentowanymi i przebadanymi klinicznie produktami.

 

Czym jest Mikrobiom ?

Mikrobiom, to ogół mikroorganizmów występujących w organiźmie człowieka, na który składają się bakterie, grzyby i mikroflora. U zdrowego człowieka mikrobiom może osiągać masę nawet do 2kg!

Mikrobiomy są rozmieszczone w jamie ustnej, w układzie rozrodczym , na skórze i włosach, i w szczególności w układzie pokarmowym – w jelitach.

 

Obejrzyj nagranie o Mikrobiom

 

 

ZNACZĄCY Problem XXI WIEKU

 

XXI wiek, to rozwój nowych technologii produkcji, który wpłynął na zwiększoną sprzedaż przetworzonej żywności. Na co dzień większość z nas, narzeka na chroniczny brak czasu, co stwarza okazje do konsumpcji niezdrowych posiłków typu fast-food. Ciągłe opryski stosowane przez rolników, sprawiły, że gleby są pozbawione substancji odżywczych, przez co wartość odżywcza owoców i warzyw jest na najniższym poziomie od wielu lat. Większość osób z powodu braku czasu, prowadzi siedzący tryb życia, który w połączeniu z niezdrową dietą, sprzyja powstawaniu toksyn w organiźmie. Zanieczyszczone toksynami jelita, prowadzą do dysfunkcji metabolizmu, co w rezultacie jest przyczyną wielu chorób i dolegliwości.

 

 

Jelita nazywane są naszym drugim mózgiem,bo od ich stanu zależy, w jakim stopniu zdrowi jesteśmy, jaki jest nasz stan emocjonalny, a także to jak wyglądamy. Proces przyswajania substancji odżywczych odbywa się właśnie w jelitach. Kiedy jelita są zanieczyszczone toksynami, wtedy nie są w stanie przyswajać substancji odżywczych na optymalnym poziomie, w związku z czym organizm nie może zostać właściwie odżywiony. Niedobór nawet jednej witaminy lub minerału przez dłuższy okres czasu, może być przyczyną wielu chorób i dolegliwości.

 

 

Rozwiązanie Synergy

 

Rewolucyjny 7- dniowy program Purify,

który odtruwa organizm i naprawia mikrobiom

 

Mikrobiom
Mikrobiom
Purify
Program oczyszczania Purify

Produkty wchodzące w skład linii PURIFY:

ProArgi9+

Body Prime

Biome Shake

Biome DT

Biome Actives 

⇒ Przewodnik PURIFY

 

Zapoznaj się także z listą Najczęściej zadawanych pytań


 

Założyciel firmy Synergy – Dan Higginson, mówi o programie oczyszczania Purify

Poznaj opinię Dr. Matthew Tripp, który nadzoruje pracę nad produktami Synergy. 


Jeśli jesteś zainteresowany możliwością zakupu Purify

lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami

Kliknij tu