/Linda Hammons – kluczowa osoba od spraw jakości w Synergy

Linda Hammons – kluczowa osoba od spraw jakości w Synergy

BEZKOMPROMISOWA GWARANCJA JAKOŚCI

Linda Hammons – Wiceprezes ds. jakości i aspektów prawnych produktów.

Lynda Hammons Synergy WorldWide

 

 

Pani Lynda jest odpowiedzialna za zapewnienie najwyższych standardów jakości oraz ich przestrzeganie na każdym etapie produkcji.

„Przez drobiazgowość do jakości”

Lynda Hammons na jednym z wywiadów stwierdziła: „W branży suplementacyjnej dostałam przezwisko „TERMINATOR” bo bardzo ciężko pozytywnie przejść moją kontrolę. Jestem z tego dumna, gdyż oznacza to, że niezwykle trudno sprostać wymaganiom jakościowym jakie ma Synergy, co według jej opinii, czyni je najlepszymi suplementami diety na świecie.

Szybko kończę współpracę z dostawcami, którzy nie spełniają norm czystości i jakości. Formuły naszych produktów spełniają wymagania najwyższych norm technicznych, a w produkcji stosujemy najbardziej zaawansowane technologie i składniki. SYNERGY KUPUJE NAJLEPSZE, a nie najtańsze składniki. Nasze produkty współgrają ze sobą i istotnie wpływają na polepszenie zdrowia, piękny wygląd i dobre samopoczucie”.

 

  • Lynda podróżuje po wielu krajach, przeprowadzając bardzo szczegółowe kontrole na farmach, plantacjach, oraz sprawdza źródła zaopatrzenia składników do produktów. Poza wymienionymi obowiązkami, Lynda nadzoruje pracę laboratoriów, gdzie przeprowadza się ponad 600 testów laboratoryjnych różnego rodzaju, aby zagwarantować konsumentom Synergy najwyższą czystość, skuteczność i bezpieczeństwo produktów.

 

Zapraszam do obejrzenia krótkiego nagrania

 

Warto nadmienić, że na etapie tworzenia powyższego nagrania z Lyndą – firma Synergy w Polsce oferowała 3 innowacyjne produkty w tym flagowy produkt ProArgi9+ a dziś w ofercie firmy jest ich znacznie więcej.

 

Przeczytaj również:

Synergy – Lider Innowacji i Jakości