/Poznaj rozwiązanie Dr. Josepha Prendergarsta

Poznaj rozwiązanie Dr. Josepha Prendergarsta

choroby serca

 

W Polsce, choroby układu krążenia są istotnym problemem i stanowią wciąż jeden z najczęstszych problemów śmierci, łącznie około połowę zgonów, tj. ok. 48% i są jednym z powodów inwalidztwa. Przedwczesna umieralność powyżej 65 roku życia, należy do najwyższych w porównaniu z innymi krajami Unii Europejskiej (89% nadwyżka u mężczyzn i 67% u kobiet – w przypadku chorób naczyń mózgowych).

Opierając się na badaniach Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego- wynika z nich, że z powodu zawału serca umiera każdego dnia w naszym kraju ok. 100 osób, a ogółem choroby układu sercowo-naczyniowego są przyczyną prawie 500 zgonów każdego dnia, co stanowi ok. połowę zgonów w Polsce (ok. 48 % ). Najgorszą sytuację notuje się wśród mężczyzn w wieku 30-59 lat i dzieci do 15 roku życia, bo ryzyko zgonu jest większe o 40 % w stosunku do ich rówieśników żyjących w innym kraju Unii.

Z analiz ekspertów WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) wynika, że ok. 80% przypadków chorób serca można uniknąć, jeśli uda się wyeliminować najważniejsze czynniki ryzyka. Dane przedstawione przez WHO w perspektywie 20 lat wskazują, że główną przyczyną umieralności i przedwczesnej umieralności w Europie będą choroby serca i naczyń krwionośnych. Przez ostatnie 20 lat spadła umieralność z powodu chorób serca w Polsce. Odnotowano wydłużenie życia Polaków na przestrzeni 1992-2012.

Nastąpił również postęp związany z leczeniem chorób układu krążenia. Najważniejsze czynniki występowania chorób sercowo-naczyniowych, to brak lub mała aktywność fizyczna, otyłość, używki- alkohol, palenie papierosów, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia lipidowe a także życie w ciągłym stresie.
Jednocześnie wiele osób ma wciąż niedostateczną wiedzę odnośnie dobrej suplementacji, która często zapobiega rozwijaniu się chorób układu krążenia. Od dawna mówi się o tym, że „lepiej zapobiegać niż leczyć”, tylko, że nie wszyscy wiedzą czym się suplementować, aby zapobiec np.: Chorobom układu krążenia. Badanie Instytutu Kardiologii wykazało, że 46 % mężczyzn i 21 % kobiet jest w grupie wysokiego ryzyka tzn. szansa wystąpienia udaru mózgu oraz zawału jest wciąż wysoka. 

Dr Joseph Prendergast – „Ojciec Roku” w USA związał się z firmą Synergy WorldWide i wprowadził idealne rozwiązanie na choroby układu krążenia. Jest on jednym z twórców formuły produktu ProArgi 9 plus. Kiedy Amerykańskie Stowarzyszenie Diabetyków ogłosiło Dr Josepha Prendergasta „Ojcem Roku” w 2008, czuł się wtedy bardzo poruszony. Jego dzieci były już wtedy dorosłe i w pewnym momencie zapytał „dlaczego ja” ?  Wybór był łatwy. Amerykańskie stowarzyszenie diabetologiczne wyróżniło Dr Josepha Prendergasta za to, że:

Uratował życie większej ilości osób niż jakikolwiek inny lekarz w USA

  • Od 19 lat żaden z jego pacjentów nie umarł na atak serca lub zawał
  • Od 19 lat nie skierował żadnego z pacjentów do szpitala
  • Przeprowadził badania kliniczne wraz z dokumentacją na ponad 7000 swoich pacjentówh, którym    podawał l-argininę z rewelacyjnymi efektami.

Dr Joseph Prendergast – aktywny endokrynolog, od wielu lat członek Zespołu Doradców Medycznych Synergy.


Obejrzyj nagranie