/Czy produkty Synergy są organiczne ?

Czy produkty Synergy są organiczne ?

 

Konsumenci Synergy, zasługują na najwyższą jakość produktów.

 

Gwarancja jakości

Najczęściej zadawanym pytaniem przez konsumentów jest pytanie:

Czy produkty Synergy są organiczne ?

Uprawa organiczna, to taka uprawa, w której nie są stosowane żadne syntetyczne substancje chemiczne. Synergy WorldWide przeprowadza systematycznie audyty na farmach oraz wnikliwe badanie surowców. Wszystkie te czynności, które przeprowadza zespół kontroli jakości Synergy, gwarantują, że wszystkie stosowane przez firmę surowce i zioła, spełniają standardy substancji organicznych.

Z powodu własnych, wnikliwych testów wewnętrznych, firma Synergy nie potrzebuje certyfikatów organiczności, które są wydawane przez zewnętrzne instytucje innym, konkurencyjnym firmom. W razie potrzeby, departament zakupów Synergy rozgląda się za składnikami posiadającymi certyfikaty organiczności.  Jest wiele różnych roślin, które są używane do produkcji, jednak nie mogą uzyskać one  certyfikatu organiczności, np: Rośliny zbierane jako dziko rosnące nie są uprawiane na farmach, więc nie mogą być certyfikowane jako organiczne.

Niektóre zioła Synergy sprowadza spoza terytorium USA, a tylko niektóre kraje poza Stanami Zjednoczonymi posiadają jakiekolwiek standardy certyfikowania organiczności. Współpraca przez firmę nawiązywana jest tylko z tymi dostawcami składników i roślin, którzy spełniają wysokie standardy jakości Synergy. W chwili kiedy konsumenci nabywają produkty Synergy, mają gwarancję, że nie zawierają one żadnych śladowych ilości nawozów, pestycydów ani innych rodzajów zanieczyszczeń.

 

Pamiętaj o tym, że jeśli niezależna organizacja posiada produkt posiadający certyfikat organiczności, to wcale nie oznacza to, że produkt ten zawiera wysokiej jakości składniki. Produkty organiczne mogą w dalszym ciągu ulegać zanieczyszczeniu poprzez nieznane ich producentom źródła wody. Jedynym prawdziwym dowodem są badania przeprowadzane przez firmę Synergy zgodnie z najwyższym poziomem praktyk w zakresie kontroli jakości w całej branży.

Synergy przed wypuszczeniem swoich produktów do sprzedaży przeprowadza ponad 600 różnych testów laboratoryjnych, które gwarantują najwyższą czystość, bezpieczeństwo i skuteczność produktów.

Zamawiając produkty Synergy możesz być  pewny, że otrzymasz wyłącznie najwyższej jakości produkty.