/Dennis Kelly – Mistrz w kilku stylach sztuk walki stosuje ProArgi 9 Plus

Dennis Kelly – Mistrz w kilku stylach sztuk walki stosuje ProArgi 9 Plus

 

Dennis Kelly posiada ponad 39 lat doświadczenia w kilku różnych stylach sztuk walki. Dennis Kelly zdobył uprawnienie, aby nazywać go Wielki Mistrz Kelly.

Kelly ma 78 lat i jest 11-krotnym międzynarodowym mistrzem w pięciu różnych stylach sztuk walki a także 5-krotnym mistrzem Świata.

 

 

Mistrz Kelly rozumie znaczenie zdrowego stylu życia uwalniając swoją moc od wewnątrz.

„Wiek to tylko liczba”, mówi Mistrz Kelly. Dawniej, jako młody Kelly, bo tak woli być nazywany, miał do czynienia z wieloma przeszkodami do pokonania. Był przygniatany niestabilnym życiem domowym, agresywnym ojcem alkoholikiem i niską samooceną, Kelly spędzał większość swojej młodości po prostu starając się przetrwać każdy kolejny dzień.

Jako młody chłopak, mając dwadzieścia kilka lat, nie otrzymując żadnego wsparcia od nikogo i wielu latach wyśmiewania przez innych, Kelly postanowił, że nadszedł najwyższy czas, aby udowodnić wszystkim, że wszyscy się mylili co do jego osoby. W ciągu następnych 25 lat swojego życia, Kelly osiągnął spektakularny sukces w kilku konkurencjach sportowych.

Siła umysłu jest niezbędna, jednak prawidłowe odżywianie ma zasadnicze znaczenie, jeśli chodzi o konkurowanie. W roku 2009 Kelly wprowadził do swojej diety suplementację produktem ProArgi9+ i od tamtej pory zauważył dużą różnicę pod względem mocy fizycznej i regeneracji.

„Zauważyłem, że w ciągu kilku dni, dzięki ProArgi 9 Plus mogłem zwiększyć czas mojego treningu o ponad godzinę, a czas regeneracji organizmu po ciężkim 3-godzinnym treningu na siłowni był o wiele szybszy, mówi Kelly.

Moja siła pod względem podnoszenia ciężarów wzrosła o 20% w ciągu pierwszego tygodnia, aż do 30% w trzecim tygodniu! Wśród jego licznych certyfikatów, Kelly jest również certyfikowanym dietetykiem sportowym. Od lat poszukiwałem różnych informacji dotyczących dietetyki w sporcie i w mojej opinii ProArgi9+ jest najbardziej naukowo zaawansowanym produktem tego rodzaju., powiedział Dennis.

Poznaj również historie  innych sportowców, którzy stosują produkty Synergy

Sportowcy Synergy