e9

Zdrowy napój energetyczny e9
e9 synergy

 

Dlaczego e9 ?

Obecnie na rynku w sprzedaży są dostępne różne napoje energetyczne, które w swoich składach zawierają duże ilości cukru i wielu substancji chemicznych szkodliwych dla zdrowia. Jedna mała puszka popularnego energetyka może zawierać nawet 7 łyżeczek cukru!

Powinieneś wiedzieć, że e9 to nie jest zwykły energetyk. Napój energetyczny e9 jest optymalnym zestawem specjalnie zaprojektowanych składników pochodzenia naturalnego, które dodadzą Ci jeszcze więcej energii i wspomogą koncentrację na dłużej. Wyjątkowość mieszanki e9 polega na tym, że nie posiada ona dodatkowych cukrów i zawiera wyłącznie naturalne źródła kofeiny pochodzenia naturalnego.

Formuła produktu e9 została oparta o najlepiej poznane wyciągi i ekstrakty roślin, które dostarczają energię i wspomagają procesy myślowe. Zdrowy napój energetyczny e9, zapewni Ci jeszcze więcej energii i wspomoże w lepszej koncentracji na dłużej – bez efektu rozdrażnienia, a wspaniały smak pinakolady pozostanie na długo w Twojej pamięci.

Stosując e9, zapewnisz sobie nie tylko dużą dawkę energii, ale przyczynisz się także do prowadzenia zdrowszego stylu życia. 

 

Doskonały skład e9

L-arginina

Jest silnie działającym aminokwasem, który występuje w najlepszych produktach firmy Synergy Worldwide, m.in. ProArgi 9 Plus

Ekstrakt z liści Yerba Mate

Posiada właściwości stymulujące, które wspomagają odporność na znużenie psychiczne i fizyczne. Składniki te pomagają również wzmacniać organizm i jednocześnie przyczyniają się do poczucia zwiększonej energii.

Ekstrakt z nasion guarany i ekstrakt z liści  zielonej herbaty

Są to naturalne źródła kofeiny.

Witaminy z grupy B kompleks

Jest to grupa siedmiu witamin rozpuszczalnych w wodzie, w tym witaminy B6 i B12, które powinny być codziennie uzupełniane w zbilansowanej diecie. Zapotrzebowanie na witaminy staje się coraz ważniejsze dla osób aktywnych fizycznie lub żyjących w stresie.

Witaminy z grupy B spełniają określone role w organiźmie, aby przyczynić się do normalnego, dostarczającego energii metabolizmu. Efektywność tych witamin wzrasta, gdy są przyjmowane jednocześnie.

Witamina C

Odgrywa ważną rolę w tworzeniu kolagenu, niezbędnego do normalnego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł i zębów, skóry, przy jednoczesnym zwiększeniu absorpcji żelaza.

Kwas
pantotenowy

Wspomaga mechanizm utrzymywania normalnej sprawności umysłowej, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia znużenia.

Napój energetyczny e9 zawiera również:

Tiaminę, ryboflawinę, niacynę, kwas foliowy, inulinę, korę wierzby białej, ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego, wyciąg z korzenia maca, koncentrat jagody acai, koncentrat z całych liści aloesu.

Korzyści jakie daje e9

  • Trwała i zdrowa energia dzięki wyjątkowej, niskokalorycznej formule
  • Przyczynia się do zmniejszenia znużenia i zmęczenia
  • Wspomaga naturalne funkcje psychologiczne i mentalne
  • Wspiera naturalną zdolność organizmu do produkcji energii
  • Słodzony glikozydami stewiolowymi, które znajdują się w liściach stewii
  • Świetny smak pinakolady

SPOSÓB UŻYCIA
Wymieszaj 1 porcję (1 saszetkę) w 240 ml wody. Wymieszaj lub wstrząśnij, aby rozpuścić. Proponowana dawka dzienna to 1 saszetka.
Skład e9
Skład e9
Etykieta e9 Synergy

 


Jeśli jesteś zainteresowany możliwością zakupu e9

lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami

Kliknij tu