/Fantastyczne Wyniki w 2 Kwartale

Fantastyczne Wyniki w 2 Kwartale

suplementy diety

Synergy WorldWide z zadowoleniem informuje, że w drugim kwartale 2014 r. odnotowaliśmy stabilny wzrost i sukces. Poniżej kilka najistotniejszych fragmentów oficjalnego oświadczenia firmy:

• Przychody firmy netto ze sprzedaży wzrosły o 28.5 procenta do poziomu $32.5 miliona, w porównaniu do $25.3 miliona w drugim kwartale roku 2013. Oznacza to dla naszej firmy czwarty z kolei rekordowy kwartał pod względem sprzedaży.

• Sukces ten wynikał w znaczącym stopniu ze wzrostu sprzedaży w Korei Południowej i Japonii. Na rynkach tych osiągamy wyjątkowo dobre wyniki.

• Wzrost przychodów ze sprzedaży netto jest w pierwszym rzędzie wynikiem znów zaangażowanego działania liderów, zdecydowanego kierownictwa oraz momentum nadanego zarówno przez Szczyt Globalny, jak też przez wprowadzenie na rynek Azji-Pacyfiku systemu kontroli wagi SLMsmart.

• Kluczowym elementem wzrostu w Korei Południowej było wytrwałe wprowadzanie programu kontroli wagi SLMsmart. W efekcie, kategoria produktów kontroli wagi w Synergy zwiększyła się z $0.7 miliona do $2.2 miliona lub z 2.7 procent do 6.8 procent sprzedaży netto.

• Marża brutto wzrosła o 36.1 procent do $11.8 miliona w porównaniu z $8.7 miliona w drugim kwartale 2013 r., przede wszystkim w rezultacie wzrostu przychodów ze sprzedaży netto.

Synergy przekazuje szczere podziękowania dla członków zespołu, pracowników korporacyjnych oraz naszych cenionych klientów na całym świecie za wkład w coraz wspanialszy sukces osiągany przez firmę. Ponadto, Synergy wyraża radość z niezwykle korzystnego partnerstwa z Nature’s Sunshine Products, lidera w branży, równie oddanego takim wartościom jak rzetelność i jakość.

Jak wspomniano wcześniej, wprowadzenie SLMsmart na rynkach Azji-Pacyfiku pomogło wielu dystrybutorom stworzyć nowe kanały generowania dochodów. Obecnie, kiedy Synergy przygotowuje się do wprowadzenia SLMsmart w całej Europie, członkowie pionierskiej grupy testującej doświadczają fenomenalnych rezultatów i nabierają rosnącego entuzjazmu oczekując wprowadzenia produktu. Uwaga: rezultaty uzyskane przez grupę testującą zostaną opublikowane na tym blogu po zakończeniu okresu testowego i zgromadzeniu ostatecznych danych.

Podtrzymywanie sukcesu i rozwoju Synergy WorldWide jest priorytetem i zaszczytem. Z radością oczekujemy na coraz większe możliwości, aby każdy z Was zostawił po sobie ślad zdrowia, szczęścia I dostatku.