/Firma

Firma

Synergy WorldWide producent najwyższej jakości suplementów diety
Synergy WorldWide

 

 

Synergy WorldWide została założona w 1999 roku w stanie Utah –  w USA,  przez Dana Higginsona.

Dan Higginson - założyciel Synergy WorldWide
Dan Higginson – założyciel Synergy WorldWide

 

Synergy, w tłumaczeniu na język polski oznacza synergię i jako nazwa firmy – została wybrana celowo przez Dana, ponieważ najlepiej obrazuje jedność i wskazuje jak ludzie pracujący razem, są w stanie osiągnąć znacznie więcej niż w pojedynkę.

Już w pierwszym roku działalności, Synergy rozpoczęła działalność na najtrudniejszym na świecie rynku marketingu sieciowego – Japonii. Wówczas firma posiadała w ofercie tylko 3 produkty:  ProArgi9+, Mistify, Phytolife, jednak pomimo tego odniosła niesamowity sukces sprzedaży – generując w pierwszym roku działalności obrót powyżej 10 milionów dolarów.

Sukces firmy Synergy na rynku japońskim, został bardzo szybko zauważony przez firmę Nature Sunshine Product ( NSP ) – giganta w branży suplementacyjnej, która prowadzi działalność od 1972 roku i jako pierwsza firma na świecie rozpoczęła produkować zioła w kapsułkach.

Firma Nature’s Sunshine, kilkukrotnie składała propozycje Danowi Higginsonowi, aby Synergy i NSP mogły połączyć się w jedną „firmę spółkę”, lecz na początku Dan Higginson kilka razy odmówił.

W roku 2000, obie firmy doszły jednak do porozumienia i nastąpiło połączenie obu firm w jedną całość. Od tamtej pory, Nature’s Sunshine i cenny partner Synergy WorldWide, tworzą jedną firmę spółkę, która notowana jest na amerykańskiej giełdzie Nasdaq.

To gwarantuje Synergy, nie tylko najwyższą jakość produkowanych produktów, ale daje także stabilność  firmy na długie lata. Od ponad dekady Synergy odnotowuje fenomenalny wzrost na rynkach całego świata.

Dan Higginson, założyciel Synergy, stwierdził: „Fundamenty Synergy, nigdy jeszcze nie były tak bezpieczne i mocne”. 

W 2015 roku, Synergy zwiększyła sprzedaż aż do 140 milionów dolarów obrotu.  Z ponad 50.000 firm branży sprzedaży bezpośredniej/marketingu sieciowego, tylko 37 firmom w historii udało się osiągnąć taki wynik.

Obecnie Synergy prowadzi działalność na 28 rynkach na świecie, odnotowując co roku fenomenalny wzrost:

Australia, Austria, Kanada, Czechy, Dania, Finlandia, Niemcy, Hongkong, Indonezja, Irlandia, Włochy, Japonia, Korea, Malezja, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Filipiny, Polska, Singapur, Hiszpania, Szwecja, Tajwan, Tajlandia, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Wietnam.

 

Poznaj przewagę Synergy


 

 

Działalność charytatywna

„Wysiłek jednej osoby może zmienić życie, ale nieustanne starania wielu mogą zmienić wszystko.”

 

 

Dan Higginson, założyciel i Dyrektor Generalny, powołał do istnienia firmę Synergy, z wizją pomocy innym, w pozostawieniu dziedzictwa, w oparciu o zasady rzetelności, jakości i stabilności.Hasłem przewodnim firmy Synergy jest „Leave a legacy” –  „Pozostaw po sobie ślad”.

Celem Higginsona było zbudowanie firmy, która pomogłaby ludziom w każdym zakątku świata osiągnąć lepsze zdrowie i pomyślność, a jednocześnie wspomagając potrzebujące społeczności.Dan Higginson miał jasną wizję tego, co powinna reprezentować jego firma.

Pragnął, by ludzie wiążący swą przyszłość z Synergy pracowali zgodnie z tym co mają w sercu. Pragnął zmieniać świat i dawać innym szansę, by zostawić po sobie ślad w postaci zdrowia i wolności finansowej.

Synergy WorldWide współpracuje z fundacją 5 Start Legacy Foundation, która pracuje nad podnoszeniem jakości życia dzieci i rodzin na całym świecie. Synergy i fundacja 5 Start Legacy Foundation poświęcają czas i zasoby na poprawę ich losu, dostarczając żywność i odzież, walcząc z analfabetyzmem i ucząc podstaw przedsiębiorczości, aby przerwać błędne koło biedy.

Obejrzyj nagranie