/Gratulacje dla najnowszej Presidential Executive w Synergy – Kim Eun Ji!

Gratulacje dla najnowszej Presidential Executive w Synergy – Kim Eun Ji!

Studiując optykę i zarządzanie biznesem w college’u, Kim Eun Ji marzyła o prowadzeniu własnej firmy zamiast wykonywać standardową pracę biurową.


„Kiedy szukałam produktów biznesowych przyjaciel powiedział mi o marketing sieciowym. Kiedy o nim usłyszałam, zdałam sobie sprawę, że to właśnie jest model biznesowy, którego poszukiwałam. Pomagać komuś a jednocześnie samemu odnosić sukces? Cóż to by był za wspaniały biznes!”

Na początku pracowała dla lokalnej firmy w Korei i już w niej odniosła sukces. Ale po jakimś czasie zrozumiała, że nie była to firma odpowiedzialna ani godna zaufania, co znacznie ograniczało sukces, jaki mogła tam osiągnąć. Właśnie wtedy spotkała Emerald Executive Yoon Ji Young, która przedstawiła jej Synergy. Później, w Busan, spotkała się z Double Presidential Executive Hwang Han Tae. Po spotkaniu z nim podjęła ostateczną decyzję o dołączeniu do Synergy.

„To było coś niezwykłego! Wszystko, czego potrzebowałam do odniesienia sukcesu już było w Synergy. Produkty są najlepsze na świecie. System też jest najlepszy na świecie. To mnie przekonało.”

Biznes Kim w Synergy rozwijał się dobrze, ale jak w większości przypadków, nie zawsze wszystko szło po jej myśli. Kim zdecydowanie musiała sprostać swojej porcji wyzwań.

„Za każdym razem, kiedy byłam w dołku, Hwang Yun Tae udzielał mi wielu wskazówek jak pokonać każdą trudność”- powiedziała. „Widząc z jaką pasją Hwang Yun Tae buduje swój globalny biznes, czułam się wystarczająco zmotywowana by pracować ciężej. Dzięki temu mogłam odnieść właśnie taki sukces, jaki odniosłam.”

Synergy zmieniło nie tylko dochody Kim, ale całe życie jej i jej rodziny. Teraz przygotowuje się, aby wrócić do podstaw i kontynuować budowę swego biznesu z odnowioną perspektywą.