/Historia firmy Synergy

Historia firmy Synergy

Dan Higginson, założyciel i dyrektor generalny, powołał do istnienia firmę Synergy WorldWide w 1999 roku z wizją pomocy innym w pozostawieniu dziedzictwa w oparciu o zasady rzetelności, jakości i stabilności.

Nazwa „Synergy” (po polsku „synergia”) została wybrana celowo, ponieważ najlepiej obrazuje jedność i wskazuje, jak ludzie pracujący razem są w stanie osiągnąć znacznie więcej niż w pojedynkę. Celem Higginsona było zbudowanie firmy, która pomogłaby ludziom w każdym zakątku świata osiągnąć lepsze zdrowie i pomyślność, jednocześnie wspomagając potrzebujące społeczności.
W miarę rozwoju działalności firmy, ludzie na całym świecie odnoszą zyski i korzyści z możliwości, jakie daje Synergy.

NSP logo

 

Higginson rozpoczął realizację swojej wizji na jednym z najtrudniejszych światowych rynków – w Japonii. Świetne produkty i sprawne kierownictwo spowodowały, że firma Synergy zaczęła szybko odnosić sukcesy. Wkrótce firma zwróciła uwagę giganta marketingu sieciowego i ziołowych produktów zdrowotnych, Nature’s Sunshine Product. W roku 2000 nastąpiło połączenie sił firm Synergy i Nature’s Sunshine, po którym nastąpił bardzo dynamiczny rozwój. Dziś Synergy WorldWide działa w ponad 28 krajach i we wszystkich nich realizuje swoją misję: dostarczać sprawdzone naukowo produkty najwyższej jakości, zapewniać swobodę finansową przez tworzenie innowacyjnych okazji biznesowych oraz promować kulturę współpracy i pomagania innym.

Firma Synergy na wczesnym etapie działalności uznała, że podstawą realizacji jej misji jest ekspansja na każdy dostępny rynek. Dziś dystrybutorzy działają w Australia, Austria, Kanada, Czechy, Dania, Finlandia, Niemcy, Hongkong, Indonezja, Irlandia, Włochy, Japonia, Korea, Malezja, Holandia, Norwegia, Filipiny, Polska, Singapur, Hiszpania, Szwecja, Tajwan, Tajlandia, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Wietnam.

Synergy w dalszym ciągu dynamicznie rozwija się na całym świecie, zwiększając sprzedaż pomimo obecnych trudności gospodarczych.

Misja Synergy

Od chwili założenia, firma Synergy osiągnęła istotny sukces w świecie marketingu sieciowego. Było to możliwe dzięki jedynemu w swoim rodzaju planowi marketingowemu, zaawansowanym formułom jego realizacji oraz renomie niedoścignionej jakości wyrobów.

Firma Synergy, wspierana przez giganta w branży Nature’s Sunshine Products o silnej pozycji wypracowanej w oparciu o ponad 45 lat doświadczeń, oferuje autentyczne możliwości, niespotykane w naszej branży.

„Synergy to Twoje wrota do osobistej wolności i niezależności finansowej” – wyjaśnia Dan Higginson. „W pełni wykorzystując tę możliwość, przekonasz się, że w życiu Twoim i Twojej rodziny nastąpią zadziwiające zmiany. Zachęcamy Cię do zbadania, co Synergy WorldWide ma do zaoferowania, i podjęcia wyzwania dokonania zmian w życiu już teraz, dołączając do rozwijającej się firmy.”