/John McDermott ma „dopiero 70 lat”, jest dystrybutorem Synergy i jest również jednym z najszybszych biegaczy na świecie w swojej kategorii wiekowej.

John McDermott ma „dopiero 70 lat”, jest dystrybutorem Synergy i jest również jednym z najszybszych biegaczy na świecie w swojej kategorii wiekowej.

John jest obecnie kilkukrotnym rekordzistą Irlandii i Wielkiej Brytanii w turniejach biegowych zarówno na bieżni, jak i w terenie, od sprintu na dystansie 200 metrów po bieg przez płotki na dystansie 300 m, a nawet dziesięciobój.

Jego rekordy nie zostały ustanowione pół wieku temu. Zostały ustanowione w ciągu ostatnich kilku lat !

W ubiegłym roku John dodał również medale z turniejów międzynarodowych do rosnącej listy swych osiągnięć, do której należy m. in. złoto na dystansie 300 m przez płotki, srebrny medal na dystansie 400 m w tej samej konkurencji oraz brązowy medal w dziesięcioboju uzyskane na Halowych Mistrzostwach Świata w Budapeszcie.

John bierze czynny udział w rywalizacji z weteranami lekkiej atletyki w kategorii lat 70-74 i w swojej grupie wiekowej. Należy do grona najlepszych biegaczy na świecie. Ze wszystkich produktów na świecie, które mógłby stosować w celu poprawy swojej wytrzymałości, John szczególnie polubił i regularnie stosuje Zestaw V3 Synergy: ProArgi-9 plus, Mistify i Phytolife.

„Dla weteranów- zdrowie i dobra kondycja to kwestia znacznie poważniejsza niż dla młodszych sportowców…

„Szczęście i geny stanowią oczywiście ważny czynnik pozwalający zachować formę i uchronić się od kontuzji, dlatego doceniam to, że posiadam takie szczęście i mogę robić to co robię,” stwierdził.

Jednakże oprócz szczęścia potrzeba niezwykłej pasji dla sportu i wielu godzin treningu, aby utrzymać formę sportową Johna na tak wysokim poziomie. Dlatego John zaufał Systemowi V3 Synergy, aby wyciągnąć maksymalną korzyść ze swych treningów i móc w dalszym ciągu ustanawiać nowe rekordy.

Jestem całkowicie przekonany, że produkty V3 firmy Synergy znacząco wpływają na jakość mojego odżywiania, poziom wyników sportowych oraz ogólnie pojęty stan zdrowia. Moja dieta i porządek ćwiczeń pomagają mi wygrywać z rywalami, którzy jeszcze kilka lat temu byli ode mnie szybsi,” twierdzi John.

W tym roku John McDermott jest gotowy do Mistrzostw Świata Weteranów w Lyonie, gdzie będzie uczestniczył w dziesięcioboju, biegu przez płotki na dystansie 300 m oraz w sprincie na dystansie 400 m.