/L-arginina – najlepiej poznany i przebadany aminokwas

L-arginina – najlepiej poznany i przebadany aminokwas

pompa mięśniowa suplementyŹródło: Flickr.com

 

Czy wiesz o tym, że…

 

1. Aminokwas l-arginina, jest jak dotąd – najlepiej poznanym i przebadanym aminokwasem, dzięki  któremu wytwarza się dobroczynny tlenek azotu w organiźmie.

2. W jednej z najbardziej popularnych, anglojęzycznych wyszukiwarek internetowych, pod adresem http://PubMed.gov ( obejmująca artykuły z dziedziny medycyny i nauk biologicznych ) na temat właściwości l-argininy i tlenku azotu, możemy odszukać ponad 100 tysięcy  publikacji i badań klinicznych, które potwierdzają, że suplementacja l-argininą przynosi pozytywne, szerokie korzyści zdrowotne.

3. Dzięki zastosowaniu l-argininy – zwiększa się w organiźmie produkcja tlenku azotu, który sprawia, że podczas wysiłku fizycznego mamy więcej energii, nasze mięśnie są lepiej ukrwione, co sprawia, że są one lepiej dotlenione i odżywione.

4. Popularna tabletka Viagra, działa skutecznie na problemy z erekcją, gdyż wzrasta dzięki niej produkcja tlenku azotu, niestety powoduje też wiele skutków ubocznych.

5. L-arginina polecana jest często dla osób, które mają problemy z potencją. Działa skutecznie zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet.

6. Dr. Louis Ignarro, który otrzymał w 1998 roku Nagrodę Nobla za odkrycie i określenie roli, jaką tlenek azotu pełni w naszym organizmie, w swojej książce pt: Nigdy Więcej Chorób Serca” napisał, że do tej pory nie zostały zanotowane żadne skutki uboczne, które są związane przyjmowaniem l-argininy, a kuracja l-argininowa jest kuracją tanią, skuteczną i bezpieczną, która zapewnia dla każdego liczne korzyści zdrowotne.

7.  Produkt ProArgi9+ z l-argininą, jest stosowany przez wielu sportowców wyczynowych, gdyż skutecznie wspomaga produkcję tlenku azotu w organiźmie. Osoby, które stosują ProArgi9+ odczuwają większą energię i wytrzymałość podczas treningu, czego rezultatem jest uczucie tak zwanej „pompy mięśniowej” podczas wysiłku.

8. Zapoznaj się z historiami sportowców, którzy stosują ProArgi9+ Kliknij tu