/L-arginina- ponad 100 tysięcy publikacji na Pubmed.gov

L-arginina- ponad 100 tysięcy publikacji na Pubmed.gov

Wyszukiwarka PubMed.gov

 

L-arginina – cudowna cząsteczka

W 1992 roku, Science Magazine ( publikowany przez stowarzyszenie naukowe ) który jest uważany za najlepszy magazyn naukowy na świecie, na podstawie wielu przeprowadzonych badań, nazwał l-argininę cudowną cząsteczką. Od tamtego czasu, na temat l-argininy zostało opublikowanych tysiące publikacji i wciąż powstają na jej temat nowe artykuły. Wszechstronne właściwości l-argininy i tlenku azotu, potwierdza obszerna liczba publikacji naukowych i badań klinicznych.

PubMed  jest najbardziej popularną na świecie wyszukiwarką z zakresu nauk biologii i medycyny. Z wyszukiwarki tej, jako wiarygodnego źródła informacji – korzystają lekarze, naturopaci i wszyscy ci, którzy chcą odszukać sprawdzone informacje oparte na faktach. Znane i cenione czasopisma oraz portale z branży zdrowia – w swoich artykułach, wykorzystują często informacje ze strony Pubmed.gov

Poniżej zamieszczona jest liczba artykułów z wyszukiwarki Pubmed.gov – na temat l-argininy/tlenku azotu, w porównaniu do innych fraz:

 

Stan na dzień 12.XII.2016

  1. Noni – 312 artykułów
  2. Ganoderma – 1897 artykułów
  3. Aloes – 2902 artykułów
  4. Laminina – 23659 artykułów
  5. Omega 3 – 25717 artykułów
  6. Witamina C – 57085 artykułów
  7. L-arginina115062 artykułów!
  8. Tlenek azotu – 148832 artykułów!

Jak pokazuje powyższa lista – liczba publikacji na temat l-argininy i tlenku azotu, znacznie przewyższa publikacje na temat innych fraz.

 

Wysłuchaj także, co na temat l-argininy i tlenku azotu ma do powiedzenia uznany w świecie nauki –  naukowiec Dr. Alexander Schauss

 

To jednak nie wszystko. Produkt z l-argininą – ProArgi9+ został po raz czwarty z rzędu umieszczony w kompendium wiedzy o lekach PDR.

W PDR zawarte jest twierdzenie, że:PROARGI9+ JEST NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SUPLEMENTEM L-ARGININOWYM NA ŚWIECIE, a także to, że „receptura ProArgi-9+ została opracowana we współpracy z wiodącymi naukowcami i specjalistami zajmującymi się układem krążenia, którzy przeprowadzili obszerne badania dotyczące odpowiedniej aplikacji l-argininy, aby pomagała ona zachować zdrowe serce.”