/Mistify – najsilniej działająca mieszanka jagód Acai na rynku

Mistify – najsilniej działająca mieszanka jagód Acai na rynku

MISTIFY

NAJSILNIEJ DZIAŁAJĄCA MIESZANKA BRAZYLIJSKICH JAGÓD AÇAÍ NA RYNKU

Czy jesteś zainteresowany spowolnieniem procesu starzenia? Oczywista odpowiedź brzmi TAK, ale czy to w ogóle możliwe?

Dane naukowe wskazują niezbicie, że stres oksydacyjny stanowi istotny czynnik sprzyjający większości procesów chorobowych w organizmie. Ponadto, nadmierna aktywność wolnych rodników w organizmie powoduje uszkodzenia żywych tkanek i przyspiesza proces starzenia. Przez ostatnie 20 lat nauka dążyła do odkrycia sposobów jak powstrzymać naturalny proces starzenia i przeciwdziałać stresowi oksydacyjnemu. Dane kliniczne sugerują, że dobre wyniki w walce z procesem starzenia może przynieść zastosowanie chemii roślinnej bogatej w przeciwutleniacze.

 

Niezależne badania kliniczne dowodzą, że Mistify ogranicza uszkodzenia powodowane przez wolne rodniki aż o 43%!

Mistify

 

AÇAÍ – NAJSILNIEJ DZIAŁAJĄCA SUPER ZDROWA ŻYWNOŚĆ NA ŚWIECIE!

W swej bestsellerowej książce “Obietnica Perricone”, światowej sławy ekspert w dziedzinie zdrowia dr Nicholas Perricone wymienia 10 rodzajów super zdrowej żywności, która pozwala wyglądać młodziej, czuć się lepiej i przedłuża życie.

Dr. Perricone był pod tak wielkim wrażeniem brazylijskiej jagody açaí, że umieścił ją na szczycie swej listy!

Perricone nazywa brazylijską jagodę açaí „jednym z najbogatszych odżywczo i najsilniej działających produktów żywnościowych na świecie.”

Żaden inny owoc nie posiada równie niezwykłej kombinacji przeciwutleniaczy, aminokwasów, antocyjanów i niezbędnych kwasów tłuszczowych co brazylijska jagoda açaí. Dlatego właśnie Oprah Winfrey umieściła ją na pierwszym miejscu listy super zdrowej żywności na swej stronie internetowej.

Artykuły opisujące zalety açaí pojawiały się m. in. w Washington Post, Wall Street Journal, Men’s Journal, Health Sciences Institute, New York Times i magazynie Time.

KORZYŚCI JAKIE DAJE MISTIFY

*Przeciwutleniacze pomagające przeciwdziałać stanom zapalnym komórek i przedwczesnemu starzeniu!

*Antocyjany wzmacniające układ sercowo-naczyniowy!

*Niezbędne kwasy tłuszczowe wspierające  funkcjonowanie układu pokarmowego!

*Fitosterole pomagające utrzymać właściwe poziomy cholesterolu!

*Aminokwasy zwiększające aktywność i regenerację mięśni!

*Ułatwia zachowanie zdrowej prostaty!

*Pomaga utrzymać w dobrej kondycji układ odpornościowy!

*Dodaje energii i wytrzymałości!

*Chroni przed uszkodzeniami naczyń krwionośnych i komórek powodowanych przez wolne rodniki!

Synergy WorldWide produkuje Mistify i stanowi część Nature’s Sunshine Products (NSP), uznanej firmy działającej w branży produktów ziołowych i zdrowotnych. Nature’s Sunshine jest gigantem w tej branży i firmą wolną od zadłużenia. W 2002 r. magazyn Nutritional Outlook uznał Nature’s Sunshine za Producenta Roku w dziedzinie suplementów diety.

Synergy WorldWide jest światowym liderem w zakresie produktów zdrowotnych, zapobiegających starzeniu oraz poprawiających kondycję fizyczną.

DR. NORM SHEALY

DOŁĄCZA DO MEDYCZNEGO ZESPOŁU DORADCZEGO SYNERGY

Dr. Norman Shealy

Dr Shealy rozpoczął naukę na Duke University w wieku 16 lat, zaś w Duke Medical School w wieku 19 lat. Jest dyplomowanym neurochirurgiem. W 1977 r. uzyskał tytuł doktora psychologii w Saybrook Institute, czołowym ośrodku psychologii humanistycznej.

Dr Shealy ma na koncie udział w wielu amerykańskich programach telewizyjnych, m. in.Good Morning America, the Today Show, oraz u Oprah Winfrey. Przez 20 lat prowadził niezwykle popularny interaktywny program  radiowy w Ozarks dla stacji KWTO, 560 AM.

Jak to określił sam dr Shealy: „Po latach poświęconych badaniom wszelkiego rodzaju żywności i napojów funkcjonalnych, setkom witamin i suplementów ziołowych, odkryłem wreszcie produkt dający znaczące efekty w walce z uszkodzeniami oksydacyjnymi.”

Dr Shealy zgodził się przeprowadzić próbę, aby ocenić skuteczność Mistify w przeciwdziałaniu uszkodzeniom powodowanym przez wolne rodniki. Według dr Shealy: „Wyniki badania zrobiły na mnie takie wrażenie, że jestem absolutnie przekonany, iż Mistify stanowi niezwykle silny i skuteczny przeciwutleniacz. Mistify może łagodzić skutki uszkodzeń powodowanych w organizmie przez wolne rodniki. To pierwszy i jedyny znany mi przykład suplementu diety, który znacząco wpływa na integralność błony komórkowej.”

I dodał: „można wykorzystać tę nową wiedzę będąc proaktywnym i badając uszkodzenia, jakie wolne rodniki powodują w naszym ciele, ale też stosując Mistify aby ograniczać ten rozpowszechniony problem. Moim zdaniem, takie działanie będzie stanowić zdecydowany krok w kierunku przejęcia kontroli nad własnym zdrowiem.”