/Mistrzyni boksu odkrywa siłę produktów Synergy

Mistrzyni boksu odkrywa siłę produktów Synergy

 

malin hermansson

 

Mistrzyni boksu  Malin Hermansson koncentruje się na swoich treningach od czasu, gdy jej rodzice wręczyli jej worek treningowy, gdy miała 14 lat. „Boks jest sportem niezwykle intensywnym i nadaje się idealnie dla mnie,” powiedziała.

„Potrzebowałam ujścia dla całej mojej energii, i boks zrobił to dla mnie”

Powiesiła worek przy wejściu na ganek i zaczęła go uderzać. Nie trzeba było długo czekać, aby zakochała się w tym sporcie. Jej miłość do boksu została od tej tej pory wzmocniona.

Wychowana w niewielkim mieście przemysłowym w Szwecji, Malin nie traciła czasu w rozpoczęciu swoich treningów.

„Istnieją dwa ważne elementy układanki treningowej,” powiedziała:

„Posiadanie właściwych ludzi z tobą, i właściwy trening twojego ciała .

„Odkąd wprowadziła produkty Synergy do  jej reżimu treningowego, Malin ma jeszcze większe nadzieje na jej sportową przyszłość i z niecierpliwością oczekuje rezultatów używając produktów. Malin wierzy w produkty Synergy ponieważ dają jej niezbędną energię i impuls do wzniesienia jej kariery bokserskiej na kolejny poziom.

Na początku, zaczęłam  chodzić na treningi do starej opuszczonej szkoły w pobliżu  swojego rodzinnego miasta , Obiekt ten  miał prawdziwie podziemne uczucie ponieważ było w nim zimno i był bardzo stary ale zespół z którym pracowałam był fantastyczny. Spędziliśmy tam dużo czasu, trenując.

malin hermansson 1

Podczas kontynuacji swoich treningów, Malin zaczęła uczestniczyć w swoich pierwszych rozgrywkach  a kilka lat później znalazła się w Karlstad, gdzie dołączyła do klubu bokserskiego BK 1925. Tam zdobyła 3 srebrne i złote medale w różnych kategoriach wagowych. Jej imponujące kwalifikacje nie skończyły się tam. Ma też imponującą listę wyróżnień, która udowadnia jej talent:

 

 

 1. Falken Cup, Srebrny medal w 2009 roku
 2. Mellansvenska mästerskapen, Srebrny medal w 2011 roku
 3. Falken Cup, Złoty medal ( 2011 )
 4. Mistrzostwa Szwecji (2012), Srebrny medal- w wadze do 64 kg,
 5. Mistrzostwa Szwecji (2013), Srebrny medal- w wadze do 54 kg,
 6. Falken Cup, Złoty medal (2013)
 7. Mellansvenska mästerskapen, Srebrny medal (2013)
 8. Golden Girl, Srebrny medal (2014)
 9. Swedish Championship ( 2014 )Srebrny medal- w wadze do 60 kg
 10. Swedish Championship ( 2015 )Złoty medal- w wadze do 57 kg
 11. Nordic Championship ( 2015 ) Brązowy medal

 

 

 

Ostatnio Malin rozpoczęła treningi w mieszanych sztukach walki (MMA), po tym jak przeniosła się do Örebro i ten sport również szybko staje się jej nową miłością. Obecnie reprezentuje klub bokserski Orebro i bierze udział w wyczerpujących treningach.  Malin ma wielkie plany na swoją przyszłość sportową i nie możemy się doczekać na jej kolejne sukcesy sportowe.

Źródło: http://www.synergyworldwideblog.com/