/Najlepszy zestaw suplementów diety tylko w Synergy !

Najlepszy zestaw suplementów diety tylko w Synergy !

Wiele osób się zastanawia i często pyta, czy firma, która ma większy asortyment suplementów diety jest lepsza ?

  Jakie suplementy mogę polecić innym osobom, którzy mają różne dolegliwości i pytania z nimi związane ?

 

Cieszy fakt, że firma Synergy WorldWide posiada w ofercie uniwersalny dla każdego „Zestaw V3”. Jest to jeden z powodów, dla którego co raz więcej osób dołącza do firmy Synergy.

zestaw v3

Zestaw V3 jest unikalnym zestawem produktów odżywczych. Składniki w nich zawarte, są dobrane w odpowiednich proporcjach, które nawzajem się uzupełniają. Te 3 produkty zażywane systematycznie  doprowadzają w bardzo szybkim czasie organizm do zjawiska jakim jest homeostaza, czyli równowaga, a tylko w tym stanie organizm potrafi się sam regenerować i leczyć.

Przed wypuszczeniem  produktów na rynek, firma Synergy przeprowadza 600 różnych testów laboratoryjnych. Dzięki najwyższemu na świecie systemowi kontroli swoich produktów, który ma na celu dopuszczenie do obrotu-  wyłącznie produkty najwyższej jakości, zestaw V3  może przynieść bardzo szybkie rezultaty  zdrowotne  w większości chorób cywilizacyjnych.

 

Phytolife Chlorofil roślinny- Odkwaszanie, oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich.

ProArgi9+ Potężna dawka L-argininy z witaminami i aminokwasami– Rozszerzanie naczyń krwionośnych, poprawa krążenia, lepsze i szybsze przyswajanie substancji odżywczych.

Mistify  Bogactwo Jagody Acai i innych egzotycznych owoców- Dostawa substancji odżywczych takich  jak minerały, witaminy ( przeciwutleniacze)

Osobiście do tej pory, nie widziałem lepszych, skuteczniejszych i szybciej działających suplementów diety od zestawu V3 firmy Synergy.

Kolejną sprawą jest prostota duplikacji w zakresie dystrybucji. Jeśli firma X, posiada kilkadziesiąt suplementów zdrowotnych, to aby pomóc drugiej osobie w podjęciu decyzji o wyborze suplementów w jej konkretnych dolegliwościach chorobowych, to najpierw sami musimy być ekspertami, „lekarzami” w tych chorobach, aby zalecić odpowiednią suplementację i wybrać odpowiedni produkt z całej gamy różnych produktów.

Nadmiar różnych produktów wymaga więc od dystrybutora sporej ilości szkoleń a także rodzi wiele pytań ze strony klientów/partnerów i  zdecydowanie zwalnia rozbudowę sieci konsumenckiej przez zwykłego „Kowalskiego”. Pamiętajmy, że i oni z czasem będą musieli posiąść taką samą wiedzę, jaką my mamy, jeśli będą chcieli je polecać innym osobom.

Z doświadczenia i opinii innych osób,  mogę śmiało stwierdzić, że w firmie, która ma bardzo dużo różnych suplementów diety, najlepiej sobie radzą i odnajdują się osoby, którzy są lekarzami, dietetykami czy specjalistami od medycyny naturalnej.

Oczywiście znam wiele osób, które myślały, że „trawa jest bardziej zielona w innych firmach”, które posiadają w ofercie kilkadziesiąt suplementów diety, jednak i one ostatecznie przekonały się, że propagowanie trzech skutecznych produktów pod nazwą zestaw V3, który posiada firma Synergy, jest dużo łatwiejszym  i prostszym rozwiązaniem w ich systemie dystrybucyjnym.

Jest też również najlepszym wyborem dokonywanym przez ich klientów, którzy nie chcą czekać długo na poprawę swojego zdrowia.

Zapraszam do zakładki opinie o produktach. Niebawem pojawi się tam kilkadziesiąt innych opinii.