/O mnie

O mnie

 

Witaj!

Nazywam się Adam Cieślik, jestem niezależnym dystrybutorem firmy Synergy WorldWide i twórcą strony SynergyPoland.pl

Od wielu lat interesuję się zagadnieniami związanymi z utrzymaniem dobrego zdrowia i spowalniania procesów starzenia organizmu, wyłącznie za pomocą naturalnych metod terapii – bez użycia medykamentów.

 

 

Uważam, że w dzisiejszym świecie szybkie tempo życia sprawia, że człowiek nie ma czasu, aby chorować i powinien wiedzieć, jakimi metodami może spowolnić procesy starzenia organizmu, aby jak najdłużej móc zachować dobre zdrowie, sprawność ciała i umysłu.

Niestety, na temat tych zagadnień nie uczą nas w szkołach i większości z nas, brakuje w tej dziedzinie odpowiedniej edukacji. Skutek tego jest taki, że odżywiamy się nieprawidłowo, jemy w biegu, często bezwartościową żywność typu fast-food i żywność wysoko przetworzoną. Odżywiając się w taki sposób – choroba, jest tylko kwestią czasu.

Konieczna staje się wówczas odpowiednia suplementacja organizmu, w celu oczyszczenia organizmu z nagromadzonych toksyn i uzupełnienia niezbędnych składników odżywczych potrzebnych mu do dobrego funkcjonowania.


  • Długo szukałem firmy, która dałaby mi zdrowie i byłaby w stanie sprostać wielu wyśrubowanym kryteriom pod względem; jakości, czystości, bezpieczeństwa i siły działania składników zawartych w produktach.

Produkty Synergy poznałem kilka lat temu. W tamtym czasie, firma otwierając rynek dla Polski – miała w ofercie 3 fantastyczne produkty: ProArgi9+ Phytolife i Mistify. Zamówiłem kilka pakietów produktowych dla siebie i rodziny – otrzymując  „90-dniową gwarancję satysfakcji”.

I… Znalazłem to, czego szukałem!

 

 

Sięgając pamięcią, przypominam sobie, że byłem niezwykle zaskoczony działaniem ProArgi 9 Plus

To co mnie wtedy zaskoczyło i zapamiętam tę chwilę na długo, to było to, że działanie produktu odczułem namacalnie już po około 30 minutach. Byłem wówczas strasznie niewyspany, gdyż musiałem wcześnie rano wstać. Tego dnia miałem zaplanowaną trudną i stresującą rozmowę kwalifikacyjną w sprawie nowej pracy. Już pierwsza porcja ProArgi9+, postawiła mnie na nogi. Poczułem niesamowity przypływ energii, lepszą koncentrację i doznałem nagłego wzrostu samopoczucia. Nie pamiętam, abym wcześniej, czuł się tak dobrze.Do końca tego dnia tryskałem energią, a rozmowa kwalifikacyjna została zaliczona celująco i znalazłem nową pracę 🙂 

Od tamtego czasu ProArgi-9+ stosuję codziennie – jedną saszetkę rano i jedną wieczorem. Idealnym uzupełnieniem do ProArgi9+  jest chlorofil roślinny Phytolife i sok z jagodą Acai Mistify. Wracając do ProArgi9+ , ten produkt działa tak skutecznie, że osoby, które raz go spróbowały i przekonały się do jego działania, wciąż po niego wracają. Niemal codziennie dowiaduję się o niezwykłych historiach ludzi,  którym ProArgi9+ zmieniło życie. Jeśli nie lubisz długo czekać na efekty i chcesz poczuć szybkie, namacalne rezultaty – wypróbuj sprawdzoną i uznaną na świecie formułę z l-argininą  ProArgi9+


  • Żaden inny suplement diety, nie da Ci tak szybkich i spektakularnych rezultatów doświadczeń, jakie możesz uzyskać dzięki ProArgi9+

Wyjątkowe właściwości l-argininy jako substancji leczniczej, zostały potwierdzone przez tysiące publikacji naukowych. Obecnie temat l-argininy, odbija się szerokim echem w świecie nauki, która została okrzyknięta przez naukowców „cudowną cząsteczką” Produkt został wpisany do amerykańskiego informatora o lekach PDR, który bez cienia wątpliwości uznał, że ProArgi9+ jest najlepszym produktem l-argininowym na świecie! Dowiedz się więcej, sprawdź tu


Na rynku jest wiele firm, które sprzedają suplementy diety, w związku z czym, wiele osób ma nie lada problem, które produkty warto wybrać. Niezmiernie ważna jest najwyższa – jakość. Większość firm pisze na swoich stronach, że oferują suplementy diety najwyższej jakości.

 

Pozwól, że zdradzę Ci teraz cenne wskazówki, które mogą okazać się pomocne w przypadku podjęcia decyzji o zakupie suplementów diety i pomogą Ci na pierwszy rzut oka odróżnić firmę, która rzeczywiście posiada produkty – najwyższej jakości.

  • Jeśli firma, która sprzedaje suplementy diety, nie oferuje swoim klientom 90-dniowej gwarancji satysfakcji, to oznacza, że nie do końca jest pewna jakości swoich produktów…

Zamawiając produkty z Synergy, otrzymujesz od firmy 90-dniową gwarancję satysfakcji.

  • Około 85% firm, które sprzedaje suplementy diety, nie jest nawet ich producentem. Upewnij się, czy firma od której kupujesz suplementy, sama je produkuje, czy produkcję zleca innej firmie zewnętrznej ?

Synergy jest producentem swoich produktów.

  • Jakie certyfikaty firma posiada na swoje produkty ?

Na stronie SynergyPoland.pl, masz okazję zobaczyć certyfikaty, którymi powinny się wyróżniać produkty najwyższej jakości, ale to nie wszystko.

Ponadto, będziesz miał okazję poznać wszystkie produkty z oferty Synergy i ważne fakty o historii samej firmy. Zachęcam Cię do dzielenia się tymi informacjami ze swoimi znajomymi i udostępniania – niech dobre informacje lecą w świat 🙂 

⇒ Jeśli masz jakiekolwiek pytania, potrzebujesz pomocy – skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce kontakt lub zadzwoń.

 

Pozdrawiam Cię i życzę dużo zdrowia!

Adam Cieślik

Tel. 790-555-358