/Suplementy diety Synergy: ProArgi 9 Plus – Mistify – Phytolife

Suplementy diety Synergy: ProArgi 9 Plus – Mistify – Phytolife

Kup Teraz


Sekretem zdrowia jest równowaga organizmu, czyli homeostaza.

Gdy równowaga organizmu jest zachowana, człowiek jest zdrowy i znacznie bardziej odporny na choroby. Równowaga organizmu jest kluczem do dobrego funkcjonowania ciała, pod względem fizycznym i psychicznym.

Optymalne zdrowie fizyczne i psychiczne – to stan, kiedy wiek nie określa granicy możliwości. Z perspektywy naukowej, jest to właściwy sposób funkcjonowania metabolizmu – stan, w którym wszystkie elementy organizmu działają synergicznie, dając Ci energię by więcej widzieć, więcej robić i być kimś więcej, niezależnie od etapu na jakim jesteś w życiu.

Ciało człowieka posiada wewnątrz naturalne mechanizmy samoleczenia, które działają skutecznie wówczas, gdy organizm jest w stanie równowagi. Niestety wiele chorób i schorzeń powodowane są przez groźne dla nas toksyny, które znajdują się w powietrzu, wodzie, przetworzonej żywności, kosmetykach, używkach np.: (alkoholu, papierosach), środkach ochrony roślin, żywności, lekach i wielu innych produktach.

Wiele osób na co dzień konsumuje zbyt dużo przetworzonej żywności oraz nie spożywa zalecanych 5-7 porcji warzyw i owoców dziennie. Po części wynika to być może z braku czasu, a poza tym spowodowane jest to wciąż utrudnionym dostępem do naprawdę ekologicznej i zdrowej żywności. Skutek tego jest taki, że u wielu z nas zaczynają się kumulować toksyny i powstawać niedobory odżywcze, które mogą sprzyjać rozwijaniu się licznych chorób i dolegliwości.

Toksyny utrudniają prawidłową pracę narządom, takim jak np.: wątroba, serce, żołądek, trzustka, przez co często organizm nie może funkcjonować właściwie i nie zostaje zaopatrywany optymalnie w substancje odżywcze, które są mu potrzebne do dobrego funkcjonowania.

Na szczęście da się z tym walczyć.

Przełomowa linia produktów V3 od Synergy, to odpowiedź na problemy zdrowotne. Podstawowym zadaniem systemu produktowego V3 jest wzmocnienie i zoptymalizowanie wszystkich układów organizmu w synergistyczny sposób, dając organizmowi możliwie największe zdrowie.

Korzyści V3

Witaminy i składniki mineralne, w zależności od tego jak są ze sobą połączone, mogą oddziaływać na siebie synergistycznie lub antagonistycznie. Przez działanie synergistyczne rozumiemy znacznie lepsze wchłanianie i siłę działania danej substancji. Działanie antagonistyczne powoduje ograniczenie wchłaniania.

Suplementy diety, które nie są oparte na zasadzie synergii działania składników, są mniej skuteczne. Stosując Phytolife, Mistify i ProArgi 9 Plus możesz być pewny, że produkty jak i same składniki w nich zawarte zostały połączone w najlepszy możliwy sposób – wzmacniając i potęgując działanie każdego z osobna – tworząc efekt synergii działania.

Dzięki regularnemu stosowaniu produktów z serii V3 uzyskasz szansę optymalnego oczyszczenia,  odżywienia i wzmocnienia całego swojego organizmu, co pozwoli Ci więcej widzieć, robić więcej i być kimś więcej, niezależnie od etapu na jakim jesteś w swoim życiu.


 

Odkryj siłę i moc produktów Synergy!

 

Kliknij na wybrany produkt i dowiedz się więcej

 

Phytolife

Chlorofil w płynie Phytolife – skutecznie oczyszcza i odkwasza organizm.

 

ProArgi 9 Plus

ProArgi9+  zawiera l-argininę, która stymuluje organizm do produkcji tlenku azotu.

 

MistifyMistify – sok z jagodą Acai, dostarcza cennych przeciwutleniaczy i składników odżywczych.


Informacja:

produkty Proargi-9+ Phytolife i Mistify nie są lekami, tylko suplementami diety. Tak jak w przypadku każdego innego produktu spożywczego, należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem w przypadku ciąży, karmienia piersią, stwierdzenia wszelkiego rodzaju problemów zdrowotnych, lub przyjmowania jakichkolwiek leków czy suplementów odżywiania. Produkt nie powinien zastępować zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.

 

obejrzyj nagranie o produktach V3

 


 

Jeśli jesteś zainteresowany możliwością zakupu produktów V3

lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami

Kliknij tu