/POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI: Centrum Hughes dokonuje przełomowych odkryć związanych z ProArgi 9 Plus

POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI: Centrum Hughes dokonuje przełomowych odkryć związanych z ProArgi 9 Plus

 

Minęło 3 lata, odkąd naukowcy pracujący w Centrum Badań i Innowacji Hughes odkryli szereg korzyści związanych z recepturą ProArgi-9+

Naukowcy wykazali, że produkt ten może przynieść rezultaty, których nie może dać sama tylko l-arginina.

Dlatego nie czekając ani chwili, Nature’s Sunshine złożyła w Stanach Zjednoczonych tymczasowy wniosek patentowy, aby mieć pewność, że Synergy zachowa wyłączne prawa do przełomowej linii produktu ProArgi 9 Plus.

Dr Matthew Tripp, były Dyrektor ds. Naukowych Nature’s Sunshine/Synergy WorldWide, podzielił się swoją uzyskaną wiedzą, na temat tych odkryć.

„Liczne badania dowiodły korzyści, jakie l-arginina przynosi dla układu krwionośnego,”  wyjaśnia dr Tripp.

„Jednakże, nasze wstępne analizy in vitro i na próbach ludzkich wykazały, że wyjątkowa kombinacja składników naszej receptury ProArgi-9+ na wiele sposobów zwiększa skuteczność działania pojedyńczej L-argininy w organiźmie.”

Badanie nr. 1
Organizm człowieka, po podaniu aminokwasu l-argininy, przekształca go w życiodajny tlenek azotu, który na wiele sposobów wspomaga pracę krwioobiegu i całego układu sercowo-naczyniowego. Pomimo tego, że sama l-arginina  może podwyższyć poziom zastępczego wskaźnika tlenku azotu w ślinie, to cały proces z tym związany zachodzi stopniowo.

Badając ProArgi9+, Nature’s Sunshine wykryła, że receptura ta podnosi poziom tlenku azotu w organiźmie w sposób znaczący i szybki.

To badanie i odkrycie z tym związane ma istotne znaczenie, ponieważ inne analizy wykazują, iż starzenie się i niewłaściwa dieta mogą wpłynąć na systemy metaboliczne odpowiedzialne za produkcję tlenku azotu sprawiając, że będą one działać mniej efektywnie. Odpowiedni poziom tlenku azotu w organiźmie, jest niezwykle ważny dla odpowiedniej wazodylatacji, a także ciśnienia krwi i działania mięśni, serca oraz układu nerwowego *.

Badanie nr. 2
Poprzednie badania wykazały, że pojedynćza l-arginina nie wywołuje istotnego wpływu na mieloperoksydazę, enzym hamujący produkcję tlenku azotu.

Ponadto, sama l-arginina nie wpływa znacząco na powstrzymanie utleniania cholesterolu LDL. Wstępne badania Centrum Hughes doprowadziły do odkrycia, że wyjątkowa kombinacja składników zawarta w ProArgi9+ firmy Synergy, w znaczącym stopniu powstrzymuje mieloperoksydazę i pomaga ograniczyć utlenianie cholesterolu LDL.

Te przełomowe badania są dokładnie tym, na co mieliśmy nadzieję, kiedy Centrum Hughes otworzyło swe drzwi w lutym 2015 r.,” powiedział Dan Norman, Prezes Synergy WorldWide. „Dzięki doktorowi Matthew Trippowi i jego zespołowi wybitnych naukowców możemy w oparciu o konkretne dowody głosić, że ProArgi9+ może zmienić życie niezliczonej ilości ludzi na całym świecie. Jest to niezwykła wiadomość i jesteśmy gotowi dzielić się nią z ludźmi na całym świecie z nadzieją, że pomożemy jak największej ilości z nich pomóc osiągnąć optymalne zdrowie.”

 

Wyniki tych badań jednoznacznie wskazują, że wyjątkowe właściwości produktu ProArgi 9 Plus pozytywnie wpływają na zdrowie układu sercowo-naczyniowego, a niezwykła kompozycja składników ProArgi9+ skutecznie wspomaga produkcję tlenku azotu oraz powstrzymywanie mieloperoksydazy.

Odkrycia te wykazują, że warto stosować ProArgi-9+ aby móc cieszyć się optymalnie zdrowym sercem.

Źródło:

http://plblog.synergyworldwide.com/2018/10/spojrzenie-w-przeszosc-centrum-hughes.html