/ProArgi 9 Plus na problemy z potencją

ProArgi 9 Plus na problemy z potencją

 

Arginina w swoim działaniu przypomina Viagrę.

Arginina w swojej „cudownej” mocy wykorzystuje wpływ tlenku azotu w celu poszerzania naczyń krwionośnych. Znany i ceniony na całym świecie naukowiec i badacz, który od wielu lat zajmuje się wyjątkowymi właściwościami zdrowotnymi argininy – Dr Wright – jest głęboko przekonany o tym, że podawanie argininy powoduje zbliżone efekty do tych, które obserwujemy w przypadku niebezpiecznej i drogiej Viagry, z uwagi na podobny mechanizm działania: blokadę enzymu PDE5.

Jego zdaniem suplementacja argininą jest bezpieczna, tania i skuteczna. To idealna forma zwalczania seksualnych problemów mężczyzn.

Poprzez blokadę enzymu PDE5, zarówno arginina jak i Viagra – zapobiegają niszczeniu cennego tlenku azotu, którego głównym źródłem w organiźmie jest również arginina.

Zgodnie z twierdzeniem biochemików, bez odpowiedniej ilości tlenku azotu w organiźmie, nie jest możliwe poszerzanie naczyń krwionośnych, a tym samym prawidłowa erekcja. Według nich wszelkiego rodzaju używki oraz zachwianie równowagi hormonalnej wywołane stresem, są bezpośrednią przyczyną szybszego zużycia zapasów argininy w organiźmie.

Dr J. Wright, dyrektor znanej kliniki Tahoma w USA jest zdania, że dla osób, którym odbycie stosunku płciowego sprawia problem, aminokwas arginina może okazać się przysłowiową deską ratunku.

ProArgi9+ jest jedynym wyróżniającym się produktem l-argininowym na rynku, który w jednej porcji zawiera aż 5000mg l-argininy o jakości farmaceutycznej.