/ProArgi 9 Plus

ProArgi 9 Plus

ProArgi 9 Plus Synergy

Kup Teraz


 ProArgi9+ jest flagowym, prozdrowotnym produktem firmy Synergy WorldWide, którego głównym składnikiem jest aminokwas l-arginina.

Proargi 9 Plus Synergy

 

Dlaczego l-arginina ?

  • L-arginina została dokładnie przebadana przez trzech amerykańskich naukowców, w tym Dr. Louisa Ignarro, którzy w roku 1998 otrzymali Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za odkrycie jej niesamowitych właściwości leczniczych. Nobliści określili szeroką rolę, jaką odgrywa krążący w tętnicach i naczyniach krwionośnych gaz, nazwany przez badaczy tlenkiem azotu, który jest produkowany w organiźmie z l-argininy.
  • W jednej z najbardziej popularnych wyszukiwarek medycznych PubMed.gov, z której korzystają lekarze na całym świecie, możemy odszukać ponad 100 tysięcy publikacji, które potwierdzają wszechstronne właściwości l-argininy i tlenku azotu w chorobach układu krążenia, cukrzycy, a także wielu innych jednostkach chorobowych. L-arginina jest najlepiej poznanym do tej pory aminokwasem i prekursorem tlenku azotu w ludzkim organiźmie.

 

Dlaczego tlenek azotu jest tak ważny ?

Ciało człowieka składa się z ponad stu tysięcy kilometrów żył i naczyń krwionośnych, przez które organizm jest zaopatrywany w niezbędne składniki odżywcze potrzebne mu do życia. Dzięki l-argininie wytwarza się w organiźmie gaz, który został nazwany przez badaczy tlenkiem azotu.Tlenek azotu obniża ciśnienie krwi, rozszerza i uelastycznia tętnice oraz oczyszcza ze złogów.

W rezultacie tego następuje lepszy przepływ krwi i dużo lepszy transport substancji odżywczych i tlenu, do wszystkich tkanek i komórek organizmu. W efekcie tego cały organizm zostaje znacznie lepiej odżywiony i dotleniony, co może wpłynąć ogólnie na wzrost samopoczucia i poprawę zdrowia całego organizmu.

Zadbaj o swój układ krwionośny z ProArgi 9 Plus
Układ krwionośny człowieka

 

Badania wykazują, że już od około 20 roku życia, poziom tlenku azotu w organiźmie człowieka obniża się, co często prowadzi do zwężania się i twardnienia naczyń krwionośnych, odkładaniem się złogów cholesterolu i wapnia. Zbyt niski poziom tlenku azotu powoduje, że naczynia krwionośne stają się twarde ( mniej elastyczne ) w związku z czym przepływ krwi jest utrudniony, a serce musi pracować bardziej intensywnie. Skutkuje to najczęściej nadciśnieniem, chorobami układu krążenia itp. 

Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny – Dr. Louis Ignarro – autor książki pt: Nigdy Więcej Chorób Serca opisuje niezwykły wpływ l-argininy i tlenku azotu na układ krążenia.

 

Znaczenie l-argininy i tlenku azotu na układ krążenia

obejrzyj wypowiedź Noblisty Dr Louisa Ignarro

 

  •  WAŻNA INFORMACJA

Na rynku jest wiele produktów z l-argininą, jednak najczęściej w swoich składach zawierają sztuczną argininę typu: HCL ( chlorowodorek argininy ), jabłczan argininy, i inne sztucznie wyprodukowane formy.

Formuła produktu ProArgi9+ oparta jest na aminokwasie l-argininie pochodzenia naturalnego, co zapewnia najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

Kolejna bardzo ważna rzecz, na którą należy zwracać uwagę przy wyborze produktów l-argininowych, to dawka l-argininy. Wiele osób przyjmuje l-argininę w kapsułkach np: 500 mg. Według Dr Louisa Ignarro jest to zbyt mała dawka, aby można było wytworzyć w organiźmie tlenek azotu.

Poniżej na ten temat zamieszczony jest cytat z książki Dr. Louisa Ignarro, pt:  „Nigdy więcej chorób serca”.

„Obecnie na rynku są dostępne preparaty wspomagające produkcję tlenku azotu , które zawierają jednak niższe dawki l-argininy niż zalecane przeze mnie 4-6 gramów dziennie. Przed zakupem takiego produktu należy zatem sprawdzić jego zawartość l-argininy. Prowadzone przeze mnie badania wykazały, że dzienna dawka poniżej 4 gramów praktycznie nie ma wpływu na wzrost produkcji tlenku azotu w organiźmie. L-arginina w zależności od dawkowania może wpływać na wzrost produkcji tlenku azotu w organiźmie lub nie wpływać wcale. Upewnij się, czy suplementy odżywcze zawierają co najmniej 4 gramy tego aminokwasu w dziennej dawce”.

Dr Louis J. Ignarro – Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny

ProArgi 9 Plus

 

Oto, co wyróżnia ProArgi9+ na tle innych produktów z l-argininą.

 

 W jednej porcji ( saszetce ) ProArgi9+ znajduje się 5000 mg ( 5 gram ) l-argininy pochodzenia naturalnego o czystości farmaceutycznej. Jeśli ktoś stosuje l-argininę w kapsułkach 500mg i chciałby dostarczyć jednorazowo do organizmu, taką ilość l-argininy, która znajduje się w jednej saszetce ProArgi9+ to musiałby przyjąć naraz 10 kapsułek.

⇒ Formuła produktu nie opiera się na samej tylko l-argininie, ale zawiera także niezwykle ważny aminokwas, którym jest l-cytrulina. L-cytrulina jest również prekursorem tlenku azotu, która jeszcze bardziej wzmacnia działanie samej l-argininy. W składzie ProArgi9+ znajdują się także witaminy i wyciągi owocowe z owoców granatu oraz winogron, które są cennym żródłem resveratrolu ( zawartego w winie ) pozytywnie wpływającego na pracę serca.

⇒ Produkt nie zawiera w składzie sztucznych konserwantów i słodzików, substancji wypełniających, sztucznych barwników, które często są dodawane do żelatynowych kapsułek i tabletek. 

ProArgi9+ jest jedynym i wiodącym na rynku produktem zawierającym w składzie l-argininę o jakości farmaceutycznej, który został wpisany do jednego z najbardziej popularnych informatorów o lekach w Stanach Zjednoczonych – Physican’s Desk Reference ( PDR ).

W Physician’s Desk Reference znajduje się twierdzenie, że:ProArgi9+ jest najwyższej jakości suplementem l-argininowym na świeciea także to, że receptura ProArgi9+ została opracowana we współpracy z wiodącymi naukowcami i specjalistami zajmującymi się układem krążenia, którzy przeprowadzili obszerne badania dotyczące odpowiedniej aplikacji l-argininy, aby pomagała ona zachować zdrowe serce.

 

Physician's Desk Reference
Physician’s Desk Reference

 

Najlepszy produkt na prestiżowych targach  Cam Expo w Londynie.

Targi CamExpo

 

W Polsce, w roku 2014, ProArgi9+ zostało nagrodzone nagrodą Złoty Otis. Jest to najwyższe wyróżnienie, jakie może otrzymać suplement diety i jednocześnie zwieńczenie marzeń wielu firm farmaceutycznych i medycznych w Polsce.

 Złoty Otis dla ProArgi 9 Plus

Poznaj historię Dr. Josepha Prendergarsta związaną z l-argininą i ProArgi9+

obejrzyj nagranie


Tlenek azotu a ciśnienie krwi

„Uważa się powszechnie, że bez tlenu, człowiek nie jest w stanie żyć. Jednak bez jego dopływu, serce będzie biło przez 3-4 minuty, ale bez zaopatrzenia w tlenek azotu, serce może uderzyć tylko zaledwie 12-15 razy”.

Prof. Tadeusz Maliński, specjalista chemii medycznej, Oakland University (USA)


Proargi 9 Plus Synergy

PRZEŁOMOWY PRODUKT STULECIAZdrowe serce

Znane i cenione czasopismo o tematyce gospodarczej Success Magazine, opisało ProArgi9+ jako „PRZEŁOMOWY PRODUKT STULECIA”.

Źródło: Success Magazine


 

Od teraz nowa, jeszcze bardziej udoskonalona formuła ProArgi 9 Plus

  • Dodano witaminę K.
  • Dodano kwas foliowy.
  • Zwiększono ilość witaminy B6 i B12.
  • Dodano ekstrakt z czerwonego wina .
  • Zmieniona została substancja słodząca z ksylitolu na stewię.

Receptura ProArgi9+ skuteczniejsza niż kiedykolwiek wcześniej!

 

Każda partia ProArgi9+ badana jest 262 razy pod kątem czystości i mocy działania, aż do poziomu cząstek bilionowych.

 

ProArgi 9 Plus

Kup Teraz


Skład: ProArgi 9 Plus

 

Ostrzeżenie:

produkt ProArgi9+ nie jest lekiem, tylko suplementem diety. Tak jak w przypadku każdego innego produktu spożywczego, należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem w przypadku ciąży, karmienia piersią, stwierdzenia wszelkiego rodzaju problemów zdrowotnych, lub przyjmowania jakichkolwiek leków czy suplementów odżywiania. Produkt ProArgi 9 Plus Synergy nie powinien zastępować zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Ponadto informacje zawarte na stronie SynergyPoland.pl nie mogą służyć jako wskazówki do diagnozowania lub leczenia jakiejkolwiek choroby. Wszystkie artykuły i informacje zawarte na stronie nie stanowią fachowej porady medycznej i mogą służyć wyłącznie dla celów informacyjnych.