/Ron Williams 7-krotny zdobywca tytułu „Natural Body Builder in the Word”

Ron Williams 7-krotny zdobywca tytułu „Natural Body Builder in the Word”

Mr. Ron Williams

 

 

 

 

Ron Williams 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ron Williams, najbardziej uznany w ostatniej dekadzie wśród kulturystów na świecie za „Natural Body Builder in the Word” – (7-krotny zdobywca tego tytułu) uznany za najbardziej naturalne ciało wśród kulturystów na świecie (jak wiadomo w tej dziedzinie sportu na porządku dziennym jest stosowanie anabolików). Na co dzień jest Pastorem, ekspert w dziedzinie ćwiczeń siłowych, Champion kulturystyki, Profesor Fizjologii i Żywienia. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się podczas wielu wykładów i programów telewizyjnych.

Ron każdego dnia używa produktów Synergy V3. Ron Williams wyjaśnia: „ Odrzuciłem używanie sterydów, pobudzających wzrost mięśni hormonów, ponieważ są one szkodliwe i niebezpieczne dla mojego zdrowia.”
Wiedział, że potrzebuje suplementów odżywczych, więc zaczął szukać alternatywnych rozwiązań.

Kiedy poznał firmę Synergy Worldwide i system V3 był mile zaskoczony: „Poprosiłem Boga, aby dostarczył mi najbardziej naturalne suplementy na rynku, dzięki temu mogłem zostać najlepszym „naturalnym” atletą. Potem poznałem system V3 Synergy. Te produkty są błogosławieństwem w moim życiu.”