/Sportowcy

SportowcyAndrzej Supron, mistrz świata w zapasach – zaufał Synergy
 

Zawodowy kolarz Matthias Brandle stosuje produkty Synergy

 Jeremy Oury- światowej sławy triatlonista stosuje ProArgi-9+

ProArgi 9 Plus zwiększa moją wydolność podczas treningu. Czuję, że mam więcej energii i że ProArgi 9 Plus w tym pomaga. Kiedy osiągasz taki poziom, gdy Twój trening jest bardzo wyczerpujący, zauważasz wtedy różnicę w swoim organiźmie. Odczułem działanie tego środka w ciągu ostatnich kilku tygodni przygotowując się do krajowych i potem międzynarodowych zawodów. Czuję, że mój organizm funkcjonuje tak, jak sobie tego życzę. ProArgi 9 Plus dobrze mnie wspomaga i nie zamierzam przestać go używać” – Jeremy Oury.

 

Jessica Storch- kickbokserka stosuje ProArgi 9 Plus

Jessica Storch jest zawodniczką i właścicielką Klubu Bokserskiego dla Kobiet: „Knock Out Women’s Boxing Club” w Chicago (USA) .

Prowadzi biznes w którym docenia się wyjątkowe korzyści produktu ProArgi-9 Plus, jako pomoc w podniesieniu wydolności sportowej. Jessica rozpoczęła stosowanie ProArgi-9 Plus jako klient uzyskując w krótkim czasie rewelacyjne efekty – podniosła na wyższy poziom zarówno swoją kondycję i zdolność koncentracji, jak też zauważyła szybszy czas regeneracji po wyczerpujących treningach. Treningi traktuje bardzo poważnie i cały swój wolny czas przeznacza na przygotowania do kolejnych zawodów. Jak twierdzi, chciała na początku przekonać się do produktu na samej sobie. Przyłączając się do firmy Synergy Worldwide jako dystrybutorka-  zaproponowała przedstawienie ProArgi-9 Plus wszystkim jej członkom w klubie bokserskim.

Legendarny bejsbolista Dane Lorg poleca ProArgi9+

Serkan Cetin- czołowy kulturysta stosuje produkty Synergy

Serkan Cetin stosuje produkty Synergy

Od ponad 20 lat biorę udział w sporcie wyczynowym, współzawodniczyłem w mistrzostwach świata. Gdy zaczynałem moją przygodę z kulturystyką, zawsze równoważyłem swoje odżywianie z użyciem żywieniowych dodatków. Odkąd zacząłem używać produktów firmy Synergy WorldWide, zauważyłem fenomenalny wzrost wydajności. Więcej energii, lepsza poprawa mięśnia i nawet moja rzeźba ciała ulepszyła się straszliwie. Zestaw produktów V3 jest to najlepszy system odżywczy, którym mogę karmić swoje ciało i odnosić super rezultaty sportowe.

 

Cathy McAleer- mistrzyni świata w karate stosuje produkty Synergycathy mcaleer

 

Cathy McAleer jest silną kobietą pod względem fizycznym jak i mentalnym. Należy do czołówki sportowców, którzy uprawiają mieszane sztuki walki.

Jej grafik jest zapisany po brzegi różnymi sprawami związanymi z karate. Cathy nie tylko sama trenuje karate ale także szkoli mistrzów tej dyscypliny, a także zajmuje się pełnieniem ważnych funkcji związanych z ze sportem karate w całej Irlandii.

Jest również założycielką NIKA (ang. Northern Ireland Karate Academy) – Północnoirlandzkiej Akademii Karate i prowadzi dwa kluby w Queens Leisure Complex Holywood oraz Stormont Pavilion. Uczestniczy tam w szkoleniu wielu mistrzów świata, Europy, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.

Pomimo to, żadna z tych funkcji, którą pełni, nie jest przez nią wykonywana pełnoetatowo. Na co dzień zajmuje stanowisko dyrektora generalnego klubu Zdrowia Virgin Active. Posiada również certyfikat, który uprawnia ją do masażu terapeutycznego sportowców. Jej dorobkiem jest także tytuł licencjata w dziedzinie marketingu sportowego.

Jej Osiągnięcia:
• Mistrzyni Świata w kata WKC 2014
• Mistrzyni Świata w karate kumite 2014
• Srebrny medal WKC 2014
• Mistrzyni Europy w kickboxingu full contact WKN 2014
• Remis w walce o mistrzostwo świata K1 WKN 2014
• Niepokonana mistrzyni Irlandii Północnej nieprzerwanie od 10 lat
• Instruktorka karate w stopniu 3 dana oraz trener reprezentacji narodowej Irlandii Północnej

Wiele osób pyta mnie jak sobie z tym wszystkim radzę i skąd czerpię energię, by walczyć i trenować,” mówi Cathy. „Zakres produktów Synergy sprawia dla mnie wielką różnicę. Wszystkie te produkty spełniają wymogi WADA – Światowej Agencji Antydopingowej, ponieważ nie zawierają substancji zakazanych dla sportowców.”

Cathy zaczęła używać produkty Synergy z serii V3 dokładnie w czerwcu 2014 r. i już zaledwie po trzech tygodniach zaobserwowała niesamowitą poprawę wyników sportowych. Jej treningi są bardzo wyczerpujące a ciało wystawione na ciężki reżim wystawione jest na rozmaite kontuzje. Produkty Synergy pozwalają jej na bardziej systematyczny trening i właściwą regenerację organizmu. Właśnie dzięki produktom Synergy, jak twierdzi Cathy- mogła zwiększyć przebiegany dystans z 3 do 6 mil, a tak naprawdę, to w ogóle nie należy do miłośniczek biegania.

Te różne formy zaangażowania Cathy na sportowej scenie Irlandii z pewnością pomogły jej osiągnąć znaczący obrót konsumencki poprzez polecanie produktów Synergy.

Kolejnym celem i wyzwaniem sportowym dla Cathy będzie współzawodnictwo w Światowych Igrzyskach Otwartych Sztuk Walki w Genewie, we wrześniu. Będzie tam występować już jako kickbokserka.

„Moim celem jest zdobyć dwa tytuły mistrzyni świata w dwóch różnych dyscyplinach sportu. Mam nadzieję, że 13 września to marzenie stanie się faktem,” mówi Cathy. „Każdy z produktów Synergy w inny sposób pomaga mi osiągnąć sukces . Dziękuję Synergy za światowej klasy produkty tej firmy!”

 

Irlandzki kulturysta Jimmy Rogers stosuje produkty Synergy

Jimmy Rogers kulturystyka

 

Jimmy Rogers przez całe swoje życie trenował sport.

Jednak dopiero po tym, kiedy przed laty pracował dla firmy Heineken, nosząc dzień w dzień ciężkie skrzynie i beczki- na poważnie ustawił sobie cel, by odkryć swą prawdziwą siłę. Osiągając coraz lepsze wyniki wciąż się zastanawiał, jaki jeszcze potencjał drzemie w jego ciele.

Jimmy trenuje kulturystykę od ponad 15 lat i bierze udział w licznych zawodach. Jego miłość do sportu widać w zajęciach podejmowanych każdego dnia, stanowiących dowód na jego świadome podejście do zdrowia. Spędza długie godziny na siłowni, wkładając tym samym wiele wysiłku w przygotowywanie posiłków.  Zwraca także baczną uwagę na właściwe odżywianie swojego organizmu.

Wraz ze swoją małżonką Louise, oboje prowadzą sklep z artykułami dietetycznymi w Naas w Irlandii, zajmując się dystrybucją różnorodnych suplementów i produktów odżywczych, w tym także produktów Synergy. Zaledwie rok temu, Jimmy pierwszy raz miał okazję spróbować linii produktów Synergy i okazało się to dla niego niezwykłym odkryciem.

„Moje doświadczenie z Synergy jest niesamowite,” mówi Jimmy.Zanim zacząłem stosować te produkty byłem w stanie przetrwać moje codzienne zajęcia, ale nie mogłem uniknąć zmęczenia.”

Odkąd zaczął stosować produkty Synergy Jimmy zauważył, że codzienne treningi stały się dla niego łatwiejsze, a produkty pomogły jego organizmowi odnaleźć właściwy rytm, dzięki czemu mógł opracować korzystny porządek dnia, wspomagający jego aktywny styl życia zarówno na siłowni jak i poza nią.

Dla Jimmy’ego ciężka praca nie jest niczym nowym – systematyczny, codzienny wysiłek fizyczny na siłowni może stać się naprawdę nie lada zadaniem. Aby temu sprostać kulturyści często stosują suplementy odżywcze przed treningiem, aby mieć więcej energii i lepsze wyniki podczas ćwiczeń fizycznych. Niestety, niektóre z takich suplementów, stosowane na większą skalę, mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie. Ponieważ wiele z nich zawiera niebezpieczne lub nadmiernie przetworzone składniki, Jimmy zdecydował, że wypróbuje e9 jako alternatywę dla tradycyjnych suplementów pobudzających przez treningiem. E9 daje mu energię na najwyższym poziomie, dlatego wciąż korzysta z tego produktu.

Wymagający program ćwiczeń i wytrwała praca Jimmy’ego pozwoliły mu przez lata na uczestnictwo w niezliczonych turniejach kulturystycznych. Jimmy Rogers otrzymał następujące wyróżnienia:

 1. 1 miejsce – Irlandzka Amatorska Organizacja Kulturystyczna (IABO)
 2. 3 miejsce – Federacja Kulturystyczna Republiki Irlandii 2012
 3. 3 miejsce – Mister Irlandii 2014
 4. 3 miejsce – Mister Irlandii 2015

Mistrzyni boksu odkrywa siłę produktów Synergy

Mistrzyni boksu  Malin Hermansson koncentruje się na swoich treningach od czasu, gdy jej rodzice wręczyli jej worek treningowy, gdy miała 14 lat. „Boks jest sportem niezwykle intensywnym i nadaje się idealnie dla mnie,” powiedziała. „Potrzebowałam ujścia dla całej mojej energii, i boks zrobił to dla mnie” Powiesiła worek przy wejściu na ganek i zaczęła go uderzać. Nie trzeba było długo czekać, aby zakochała się w tym sporcie. Jej miłość do boksu została od tej tej pory wzmocniona. Wychowana w niewielkim mieście przemysłowym w Szwecji, Malin nie traciła czasu w rozpoczęciu swoich treningów. „Istnieją dwa ważne elementy układanki treningowej,” powiedziała: „Posiadanie właściwych ludzi z tobą, i właściwy trening twojego ciała .

„Odkąd wprowadziła produkty Synergy do  jej reżimu treningowego, Malin ma jeszcze większe nadzieje na jej sportową przyszłość i z niecierpliwością oczekuje rezultatów używając produktów. Malin wierzy w produkty Synergy ponieważ dają jej niezbędną energię i impuls do wzniesienia jej kariery bokserskiej na kolejny poziom. Na początku, zaczęłam  chodzić na treningi do starej opuszczonej szkoły w pobliżu  swojego rodzinnego miasta , Obiekt ten  miał prawdziwie podziemne uczucie ponieważ było w nim zimno i był bardzo stary ale zespół z którym pracowałam był fantastyczny. Spędziliśmy tam dużo czasu, trenując.

Podczas kontynuacji swoich treningów, Malin zaczęła uczestniczyć w swoich pierwszych rozgrywkach  a kilka lat później znalazła się w Karlstad, gdzie dołączyła do klubu bokserskiego BK 1925. Tam zdobyła 3 srebrne i złote medale w różnych kategoriach wagowych. Jej imponujące kwalifikacje nie skończyły się tam.

Ma też imponującą listę wyróżnień, która udowadnia jej talent:

 1. Falken Cup, Srebrny medal w 2009 roku
 2. Mellansvenska mästerskapen, Srebrny medal w 2011 roku
 3. Falken Cup, Złoty medal ( 2011 )
 4. Mistrzostwa Szwecji (2012), Srebrny medal- w wadze do 64 kg,
 5. Mistrzostwa Szwecji (2013), Srebrny medal- w wadze do 54 kg,
 6. Falken Cup, Złoty medal (2013)
 7. Mellansvenska mästerskapen, Srebrny medal (2013)
 8. Golden Girl, Srebrny medal (2014)
 9. Swedish Championship ( 2014 )Srebrny medal- w wadze do 60 kg
 10. Swedish Championship ( 2015 )Złoty medal- w wadze do 57 kg
 11. Nordic Championship ( 2015 ) Brązowy medal

Ostatnio Malin rozpoczęła treningi w mieszanych sztukach walki (MMA), po tym jak przeniosła się do Örebro i ten sport również szybko staje się jej nową miłością. Obecnie reprezentuje klub bokserski Orebro i bierze udział w wyczerpujących treningach.  Malin ma wielkie plany na swoją przyszłość sportową i nie możemy się doczekać na jej kolejne sukcesy sportowe.

 

John McDermott – najszybszy biegacz na świecie w swojej kategorii wiekowej – stosuje produkty Synergy

John_McDermott

 

John jest obecnie kilkukrotnym rekordzistą Irlandii i Wielkiej Brytanii w turniejach biegowych zarówno na bieżni, jak i w terenie, od sprintu na dystansie 200 metrów po bieg przez płotki na dystansie 300 m, a nawet dziesięciobój. Jego rekordy nie zostały ustanowione pół wieku temu. Zostały ustanowione w ciągu ostatnich kilku lat !

W ubiegłym roku John dodał również medale z turniejów międzynarodowych do rosnącej listy swych osiągnięć, do której należy m. in. złoto na dystansie 300 m przez płotki, srebrny medal na dystansie 400 m w tej samej konkurencji oraz brązowy medal w dziesięcioboju uzyskane na Halowych Mistrzostwach Świata w Budapeszcie. John bierze czynny udział w rywalizacji z weteranami lekkiej atletyki w kategorii lat 70-74 i w swojej grupie wiekowej. Należy do grona najlepszych biegaczy na świecie. Ze wszystkich produktów na świecie, które mógłby stosować w celu poprawy swojej wytrzymałości, John szczególnie polubił i regularnie stosuje Zestaw V3 Synergy: ProArgi-9 plus, Mistify i Phytolife.

„Dla weteranów- zdrowie i dobra kondycja to kwestia znacznie poważniejsza niż dla młodszych sportowców… „Szczęście i geny stanowią oczywiście ważny czynnik pozwalający zachować formę i uchronić się od kontuzji, dlatego doceniam to, że posiadam takie szczęście i mogę robić to co robię,” stwierdził. Jednakże oprócz szczęścia potrzeba niezwykłej pasji dla sportu i wielu godzin treningu, aby utrzymać formę sportową Johna na tak wysokim poziomie. Dlatego John zaufał Systemowi V3 Synergy, aby wyciągnąć maksymalną korzyść ze swych treningów i móc w dalszym ciągu ustanawiać nowe rekordy.

„Jestem całkowicie przekonany, że produkty V3 firmy Synergy znacząco wpływają na jakość mojego odżywiania, poziom wyników sportowych oraz ogólnie pojęty stan zdrowia. Moja dieta i porządek ćwiczeń pomagają mi wygrywać z rywalami, którzy jeszcze kilka lat temu byli ode mnie szybsi,” twierdzi John. W tym roku John McDermott jest gotowy do Mistrzostw Świata Weteranów w Lyonie, gdzie będzie uczestniczył w dziesięcioboju, biegu przez płotki na dystansie 300 m oraz w sprincie na dystansie 400 m.

 

Światowej klasy skoczkini w dal zaufała produktom Synergy

Lista sukcesów sportowych Niny Djordjevič stanowi co najmniej obszerna lekturę. Nina odkryła swój talent w skoku w dal kiedy miała 9 lat  – wówczas zaczynała dopiero karierę w zespole lekkoatletycznym. Okazała się urodzonym talentem! Jej wyniki w zawodach wywoływały podziw i zanim się zorientowała zdołała awansować do finałów Mistrzostw Świata juniorów. Zdobyła brązowy medal w skoku w dal podczas Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich, a następnie otrzymała pełnowymiarowe stypendium od Kansas State University.

Jej sukcesy sięgają coraz wyższych półek, zaś tytuły zdobyte w turniejach skoku w dal są niemal niemożliwe do zliczenia:

 • Finał w konkursie skoku w dal podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Zurychu, 2014
 • 12 miejsce podczas Halowych Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Pradze, 2015
 • Mistrzostwo Słowenii w skoku w dal
 • 4 miejsce w mistrzostwach NCAA
 • Dwukrotnie wyróżniona w konkursie All-American (najlepszych sportowców-amatorów w USA)
 • Srebrny medal w mistrzostwach Konferencji Wielkiej 12-tki
 • Aktualna rekordzistka w skoku w dal na Kansas State University
 • Najlepszy sportowiec wśród studentów Kansas State University 2011
 • Wybrana do pierwszej drużyny najlepszych sportowców wśród studentów w USA

Nina zapoznała się z produktami Synergy dzięki przyjaciółce, która korzystała z nich chcąc odzyskać formę po ciąży. Ponieważ przyjaciółka ta jest lekarzem, Nina zdecydowała za jej przykładem, że również sama może zaufać tym produktom. Zaczęła od produktów wchodzących w skład zestawu V3 – ProArgi-9+, Mistify i Phytolife – i twierdzi, że już niedługo potem zaczęła zauważać ich pozytywny wpływ na zdrowie.

Obecnie Nina w dużym stopniu oparła się na e9 i ProArgi-9+, biorąc szczególnie pod uwagę fakt, że oba te produkty podnoszą poziom energii, a jednocześnie poprawiają ogólny stan zdrowia dzięki zawartym w nich wysokiej jakości składnikom. Mistify i Phytolife również stanowią stały element jej codziennej diety. Ich substancje składowe o wysokiej mocy działania podnoszą poziom kondycji organizmu. Ponieważ Nina aktualnie leczy kontuzję stopy, regularnie korzysta ze wszystkich tych produktów, aby rekonwalescencja przebiegła szybciej i skuteczniej. Celem Niny jest uczestnictwo w Igrzyskach Olimpijskich i Halowych Mistrzostwach Świata. Produkty Synergy mają jej pomóc w realizacji tego ambitnego marzenia.

Kulturysta Ron Williams stosuje produkty Synergy
Ron Williams 6

Ron Williams, najbardziej uznany w ostatniej dekadzie wśród kulturystów na świecie za „Natural Body Builder in the Word” – (7-krotny zdobywca tego tytułu) uznany za najbardziej naturalne ciało wśród kulturystów na świecie (jak wiadomo w tej dziedzinie sportu na porządku dziennym jest stosowanie anabolików). Na co dzień jest Pastorem, ekspert w dziedzinie ćwiczeń siłowych, Champion kulturystyki, Profesor Fizjologii i Żywienia. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się podczas wielu wykładów i programów telewizyjnych.

Ron każdego dnia używa produktów Synergy V3. Ron Williams wyjaśnia: „ Odrzuciłem używanie sterydów, pobudzających wzrost mięśni hormonów, ponieważ są one szkodliwe i niebezpieczne dla mojego zdrowia.” Wiedział, że potrzebuje suplementów odżywczych, więc zaczął szukać alternatywnych rozwiązań.

Kiedy poznał firmę Synergy Worldwide i system V3 był mile zaskoczony: „Poprosiłem Boga, aby dostarczył mi najbardziej naturalne suplementy na rynku, dzięki temu mogłem zostać najlepszym „naturalnym” atletą. Potem poznałem system V3 Synergy. Te produkty są błogosławieństwem w moim życiu.”

 

Uczestnik „Ironmana” wygrywa stosując produkty Synergy

 

W zaskakująco zimny i wietrzny dzień w Tempe, w stanie Arizona, 51-letni dystrybutor Synergy Xavier Marin wskoczył wraz z setkami innych wybitnych sportowców do miejskiego  jeziora by wziąć udział w swoim pierwszym od 10 lat triathlonie IRONMAN.


„Początek wyścigu pływackiego to dla wszystkich prawdziwe szaleństwo,” powiedział Xavier. „Tyle napięcia, ogromna energia. Ludzie przytrzymują się nawzajem. Kiedy ukończyłem pływanie nie mogłem się doczekać aż wsiądę na rower. Czułem się świetnie w jeździe na rowerze i pewnie podczas biegu.”

Trzynaście godzin i 11 minut od startu Xavier triumfalnie przekroczył linię mety wyścigu IRONMAN w Arizonie, podczas którego musiał przepłynąć  3,86 km, przejechać na rowerze 180,25 km i przebiec 42,2 km. Uczestnicy wyścigu nie mogą korzystać z jakiegokolwiek wsparcia zewnętrznego, nawet ze słuchawek, co sprawia, że uczestnictwo w IRONMANie jest wyzwaniem nie tylko na poziomie fizycznym, ale także mentalnym. Najprostszym tego dowodem jest fakt, że podczas wyścigu Xavier stracił na wadze aż 2,3 kg.

Mimo śniegu z deszczem Xavier utrzymał tempo z poprzedniego wyścigu – pół-IRONMANa – który ukończył kilka miesięcy wcześniej. Zdołał nawet poprawić o dwie godziny swój osobisty rekord, co pokazuje, że optymalne zdrowie można osiągnąć w każdym wieku. Jako mówca, trener życia osobistego, generalny wykonawca i ojciec dwojga dzieci Xavier wie jakie działania podjąć, aby naprawdę żyć z wizją.

„Rok temu postanowiłem sobie, że osiągnę najlepszą życiową formę,” powiedział Xavier. „W przeszłości zdarzało mi się już osiągać świetną formę, ale nie interesowałem się dietetyką. Teraz trenowałem przez cały rok w oparciu o koktajl SLMsmart, System V3 oraz e9.”

Będąc przed pięćdziesiątką Xavier zauważył, że jest wolniejszy niż kiedykolwiek dotąd i pomyślał, że w jego życie zaczęła wkradać się starość. Kiedy zaczął stosować produkty Synergy odczuł w sobie większą wytrzymałość, energię by zmusić się do szybszego biegu oraz skuteczniejszą regenerację po treningu. Dzięki temu zdał sobie sprawę, że podczas wcześniejszych treningów zaniedbał spożycie kluczowych składników odżywczych.

Spakowanie sobie e9 i ProArgi-9+ było dla Xaviera jednym z priorytetów w dniu wyścigu. Korzystał z tych produktów zarówno przed startem, jak i co 3 godziny podczas 13-godzinnej ciężkiej harówki. „Organizm to coś niesamowitego,” twierdzi Xavier. „Wystarczy tylko o niego zadbać. To kwestia czysto mentalna, że ludzi zaczynają sobie mówić, że się starzeją. Przed wyścigiem pytano mnie: „czy na pewno dasz radę?” A ja odpowiadałem, że nie ma absolutnie innego wyjścia!”

Strongman, rekordzista świata Randy Richey stosuje ProArgi9+

strongman

 

Rekord Świata– w podniesieniu najcięższej kłody drewna przez człowieka za pomocą przysiadu wynosi 1000 funtów ( 453 kg )

Największa ilość betonowych cegieł, która została złamana na pół za pomocą jednego uderzenia wyniosła 60. Rekord świata w przeciąganiu na linie wozu straży pożarnej to 36000 funtów.

Co mają ze sobą wspólnego te rekordy ?

Wielbiciel i gorący entuzjasta produktu ProArgi-9+, 54-letni uczestnik zawodów strongmanów Randy Richey ze Scottsville w stanie Kentucky. Od trzydziestu lat Randy systematycznie udowadnia światu, że można osiągnąć to, co pozornie wydaje się niemożliwe, osiągając niesamowite wyniki w rozmaitych konkurencjach związanych z podnoszeniem ciężarów. Do drużyny Strongmenów dołączył dosyć późno, bo dopiero gdy zbliżał się swoim wiekiem do 40 roku życia.

Randy ma na koncie aż 8 rekordów świata i należy do czołówki strongmanów Omega Force Strength Team, uczestnicząc rocznie w 75-100 wydarzeniach takich jak lokalne święta, targi, zjazdy religijne itp. na całym Wschodnim Wybrzeżu USA. Razem ze swoimi kolegami wyginają stal, przeciągają traktory i stosy ogromnych opon, wyciskają w leżeniu samochody i ludzi oraz przewracają pojazdy do góry nogami.

W roku 2013 drużyna Omega Force wystąpiła  w amerykańskiej edycji Mam Talent, robiąc piorunujące wrażenie na jurorach, że przeszli do drugiej rundy w Las Vegas. Odcinek, w którym wystąpili, cieszył się największą oglądalnością w sezonie i ze względu na swą popularność został wyświetlony aż pięciokrotnie.

W międzyczasie Randy przeszedł bardzo skomplikowaną operację. Lekarze mówili, że już nigdy nie będzie mógł podnosić średnio ciężkich przedmiotów, nie mówiąc nawet o uczestnictwie w zawodach. Jednak jego głęboka miłość do ćwiczeń fizycznych sprawiła, że zdecydował się prowadzić taki tryb życia, który umożliwi mu powrót na siłownię. Po długim i przepracowanym okresie regeneracji, Randy podniósł z przysiadu 805 funtów z 10-krotnym powtórzeniem. Jako dowód zaskoczenia swojego lekarza, zdjęcie Randy’ego dokonującego tego wyczynu wisi dziś w jego biurze.

„Robię wszystko to, co mogłem robić kiedy miałem trzydzieści czy czterdzieści lat, w tym uczestnictwo w treningu i zawodach,” mówi Randy. Według Randego, najważniejszym warunkiem utrzymania siły na najwyższym poziomie a szczególnie  w przypadku ciężarowców, którzy nie mają już  dwudziestu czy trzydziestu lat, jest zadbanie o optymalne krążenie krwi. Regeneracja mięśni w dużym stopniu zależy od dopływu krwi do komórek organizmu, dzięki czemu mięśnie mogą się szybko regenerować i odbudowywać.

„Polecam ProArgi-9+ każdemu,” mówi Randy. „W zespole Omega Force jest 78-latek, który nie może się już doczekać własnych efektów stosowania tego produktu.”

 

 

Zawodnicy z grupy kolarskiej IAM CYCLING używają produktów Synergy

kolarstwo

 

Dla zawodowych kolarzy nie istnieje coś takiego jak nadmiar treningów. Trenują nieustannie, aby wypracować i zachować nie tylko mięśnie, ale też odpowiedni poziom wytrzymałości. Nawet kilka tygodni bez roweru może dużo kosztować ich podczas wyścigu.

Sponsorowana przez Synergy  zawodowa grupa kolarska ze Szwajcarii, IAM Cycling, wdraża się obecnie w nowy sezon, a jej członkowie regularnie sięgają po miejsca na podium. Oczywiście nie da się uniknąć wypadków, kontuzji i błędów – taki jest sport – ale ci elitarni sportowcy nieustannie pracują nad tym, by osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty. Wielu z nich zdecydowało się zaufać produktom Synergy, stanowiącym dla nich wsparcie w tej trudnej drodze na szczyt.

Dwóch członków grupy IAM Cycling zechciało podzielić się z nami swoją miłością do kolarstwa i produktów Synergy. Zobaczcie, co mieli powiedzenia:

 

 Dries Devenyns, Belgia

proargi9+

 

„Podczas wyścigów zespół zaopatruje nas w kilka produktów Synergy. Najczęściej korzystam z Phytolife i Mistify… dają mi bardzo dobre samopoczucie, szczególnie Phytolife. Pomaga w zachowaniu właściwego działania układu trawiennego w organizmie. To ważne, ponieważ musimy jeść naprawdę dużo, aby wystarczało nam energii. Powiedziałbym, że stosowanie tego produktu jest jak dbanie o poziom oleju w samochodzie.

Najtrudniejszą rzeczą w kolarstwie są dla mnie wielkie wyścigi etapowe ciągnące się przez trzy tygodnie. Trudno jest się zregenerować między poszczególnymi wyścigami. Czas mija szybko i podczas trzeciego tygodnia wyczerpanie jest już naprawdę ogromne. Ogólnie rzecz biorąc, jedzenie odgrywa bardzo istotną rolę, by uzupełnić zasoby naszego organizmu. Najlepiej, kiedy jest to jedzenie dobrej jakości. Dlatego tak ważne są witaminy i minerały zawarte w Mistify. Żywność wysokiej jakości to rzecz o podstawowym znaczeniu dla sportowca! Synergy oferuje produkty niezwykłej jakości i zachęcam każdego do ich stosowania.”

 

 David Tanner,  Australia

mistify

„Istnieje kilka powodów składających się razem na moją miłość do kolarstwa: treningi, zawody, duch zespołu, piękne miejsca  które oglądamy podczas wyścigów oraz nieustanne dążenie do poprawy i doskonałości.
Kolarstwo ma swoje lepsze i gorsze chwile. Niektóre dni mogą być naprawdę ciężkie, zwłaszcza jeśli mamy paskudną pogodę i górzysty teren. Kiedy indziej jazda sprawia dużą frajdę. Jednak niezależnie od tego musimy zadbać o to, by zachować zdrowie i dobrze się regenerować, abyśmy mogli kolejnego dnia znów dać z siebie wszystko. Czuję, że produkty Synergy niezwykle mi w tym pomagają, zwłaszcza jeśli chodzi o układ odporności.
 
Nie mam ulubionego produktu Synergy, ponieważ sądzę, że wszystkie są dobre i niezwykle przydatne! Dla każdego zawodowego sportowca jakość odżywiania jest sprawą o pierwszorzędnym znaczeniu – nie tylko aby wspomagać jego zdrowie i regenerację, ale także by dać mu spokój umysłu, że są to produkty czyste i bezpieczne w użyciu! Dlatego właśnie nasz zespół zdecydował się na produkty Synergy.”

 

Konsument produktów Synergy ukończył najtrudniejszy na świecie maraton

maraton
Pustynia Sahara należy do najmniej gościnnych miejsc na planecie ziemia. Temperatury regularnie przekraczają tutaj  50 stopni Celsjusza.

W tym piekącym promieniami słonecznymi miejscu hartują się wielcy mistrzowie, którzy walczą z pragnieniem i wyczerpaniem fizycznym na trasie  siedmiodniowego maratonu, którego długość wynosi 256 kilometrów.

Od 28 lat, biegacze ultramaratonów zbierają się wśród palącego marokańskim słońcem krajobrazu, aby wziąć udział w biegu, który jest uznawan za najtrudniejszy maraton na świecie. W tegorocznej edycji biegu, wśród uczestników znalazł się także konsument produktów Synergy- Grégoire Chevignard.

Gregoire jeszcze kilka lat wcześniej nie uwierzyłby, że może się znaleźć w tym własnie miejscu. Podczas maratonu w głównej mierze opierał się na produktach Synergy, które dają mu energię i poprawiają wydolność organizmu. Dobiegając do mety, ukończył wyścig na wysokiej pozycji i to w dodatku z uśmiechem na twarzy.

Grégoire stwierdził i podkreślił, że nie jest zawodowym sportowcem. Ma zwykłą, pełnoetatową pracę i mieszka w  Paryżu z żoną i trojgiem dzieci. Jego początki w biegach, zaczęły się bardzo skromnie. Minęło 19 lat przerwy odkąd przebiegł swój pierwszy i jedyny maraton, po którym wraz ze swoimi braćmi, umówił się na bieg o długości 10 km w ramach rodzinnego zakładu i rywalizacji.

Niestety ich wyniki nie były najlepsze ale mimo tego, te kiepskie wyniki obudziły w nich ducha rywalizacji, po czym niezwłocznie zapisali się do udziału w maratonie paryskim, mając tylko 6 miesięcy na przygotowanie do biegu.

Gdy zbliżała się data wydarzenia, w Gregoire zaczęło postępować zwątpienie. Jednak pomimo to, zamiast się wycofać z biegu skutecznie pokonał swoją panikę odczuwaną przed maratonem i zapisał się na… Jeszcze cięższy bieg po maratonie paryskim. W tym momencie dla niego zmartwieniem stał się bieg o długości 63 kilometrów, który miał się odbyć w następnym miesiącu więc najbliższy maraton stał się już dla niego łatwiejszym wyzwaniem. W taki oto sposób, zakochał się w biegach.

W zeszłym roku Gregoire wziął udział w ponad 12 wyścigach na wielu różnych dystansach, (od 10 do 105 km).

Z produktami Synergy zapoznała go jego bliska przyjaciółka Mathilde Barbier. W tamtym czasie wiedział niedużo odnośnie treningu z uzyciem suplementów diety ale Mathilde nauczyła go jak należy stosować produkty. Grégoire zauważył znaczącą zmianę w swoich wynikach sportowych. Kiedy zaczynał angażować się w biegi, zaczynał trasę o pustym żołądku, gdyż był wcześniej nauczony złym doświadczeniem biegania po tradycyjnym śniadaniu.  Zapobiegało to dolegliwościom żołądkowym ale musiał wtedy się mierzyć z niewystarczającą energią. Teraz jego  paliwem podczas biegania i jednocześnie  produktem, który regeneruje mięśnie po zakończonym biegu, jest Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart firmy Synergy.

Największym wyzwaniem z jakim mierzą się uczestnicy Maratonu na Saharze jest jedzenie i właściwe odżywianie. Biegacze muszą się sami zaopatrzyć w całą żywność, która zaopatrzy ich organizm w energię i odżywienie komórek podczas 7-dniowego wyścigu. Grégoire wiedział zatem, że potrzebna mu będzie żywność lekka, łatwa w transporcie i bogata w składniki odżywcze.
Zapakował więc odpowiednią ilość koktajlu SLMsmart, aby wystarczyła na dwie porcje dziennie – jedna do wypicia w godzinach rannych przed wyścigiem a druga zaraz po maratonie, aby wzmocnić wymagające regeneracji mięśnie.

„Widać po rankingu, że podczas gdy szybkość innych biegaczy spadała z dnia na dzień, ja wciąż miałem energię, by utrzymać poziom,” powiedział Grégoire.

Wiele osób wyobraża sobie, że  256-kilometrowy Maraton Piasków to wyjątkowo ciężkie wyzwanie, zakrawające na czyste szaleństwo- dla Grégoire’a był to po prostu kolejny wyścig.

„Nic nie jest wyjątkowe,” powiedział. „Nie jestem sportowcem olimpijskim. Jestem po prostu zwykłym człowiekiem i sądzę, że w zasadzie każdy mógłby to zrobić. Kiedy zaczynałem biegać nie sądziłem, że kiedykolwiek ukończę dystans dłuższy niż zwykły maraton. To wszystko brzmi niewiarygodnie i nierealnie zanim bieg zostanie ukończony, ale przecież to, że czegoś jeszcze nie zrobiłeś  nie znaczy, że nie jesteś do tego zdolny.”

 
Synergy sponsoruje czteromiesięczną podróż olimpijskiego trenera wioślarstwa
 
Kjell Tore Solvang był trenerem kadry norweskiej w wioślarstwie i doprowadził ją do zdobycia trzech złotych medali olimpijskich, czterech złotych medali mistrzostw świata a także czterech złotych medali mistrzostw Europy. Jest to najbardziej utytułowany norweski trener w letnich dyscyplinach sportowych.

Pracując ze światowej klasy zawodowcami w sportach wytrzymałościowych, Kjell rozumie, że istnieje niewiele ograniczeń dla ludzkiego organizmu. Jest przekonany, że jeśli pragniesz osiągnąć jakiś wybitny sukces sportowy potrzebujesz jedynie ostro wziąć się za ćwiczenia i nigdy nie przestawać. Wszystko sprowadza się do priorytetów. Choć Kjell wielokrotnie doprowadzał drużyny wioślarskie do zwycięstwa, wierzy, że można osiągnąć jeszcze więcej.
Z tego właśnie powodu, 2 maja 2015, czyli kilka dni temu, Kjell wyruszył na najbardziej wyczerpującą i wymagającą wyprawę swojego życia.

Najbliższe cztery miesiące spędzi przemieszczając się wokół wybrzeża Norwegii od brzegów Szwecji aż po granicę rosyjską. Będzie wiosłować 10-12 godzin dziennie. Jest to niewątpliwie żmudne zadanie, ale Kjell ma dodatkowy powód, aby ukończyć tę podróż: zbiera pieniądze na dzieci cierpiące z powodu guza mózgu. Będzie żywić się własnoręcznie łowionymi rybami, spać w łódce lub w namiocie na brzegu i będzie regularnie zaopatrywany w produkty Synergy – ProArgi9+, Mistify, Phytolife i e9, aby stanowiły dla niego źródło wytrwałości.

Jego podróż będzie śledzić i transmitować jedna z największych stacji telewizyjnych w Norwegii. Synergy WorldWide będzie zaś dopingować Kjella podczas jego letniej odysei w  siedzibie głównej firmy w Utah oraz na całym świecie.

“Nie proś o łatwą podróż, ale o mocny grzbiet,”
– Kjell Tore Solvang

Zawodowy kolarz górski stosuje produkty Synergy

Oskar Macuk- należy do zawodowych kolarzy górskich
, mieszka w Szczecinie. Jest miłośnikiem mocnych wrażeń i entuzjastą firmy Synergy.
 
Jeśli będziesz miał okazję zobaczyć zawody w kolarstwie górskim w Polsce lub krajach sąsiednich, z dużym prawdopodobieństwem zobaczysz tam Oskara, który wykonuje niezliczone salta i obroty. Pewnie sobie myślisz, skąd czerpie on siłę i energię do tak wyczerpujących występów ?
 
Mówiąc najprościej, to zasługa m. in. produktu ProArgi9+ i e9.„Produkty Synergy stanowią ważny element mojego treningu, ponieważ pomagają mi podnosić sportową poprzeczkę coraz wyżej,” mówi Oskar.Oskar znany jest głównie ze swojego nienasyconego apetytu na adrenalinę i zapierające dech w piersiach akrobacje, ale pomimo to z wielką pasją poświęca się studiowaniu na wyższej uczelni kierunku fizjoterapia.
 
Oskar jest zagorzałym fanem klasycznego rocka i marzy o zwiedzeniu całego świata uczestnicząc w różnych zawodach rowerowych.Oskar żyje według słów słynnego Dalai Lamy: „Aby wykonać pozytywne działanie, musimy wytworzyć w sobie pozytywną wizję.” To myślenie idealnie wpasowuje się w wartości przesłania firmy Synergy. Mamy wielki zaszczyt i czujemy się zaszczyceni, że tak ambitni i inspirujący sportowcy jak Oskar stosują produkty Synergy. Nie możemy się doczekać jego kolejnych akrobacji!

 

Elin Holmen- była mistrzyni Norwegii juniorów w biegach narciarskich stosuje produkty Synergy

narciarstwo

Elin Holmen- dystrybutorka Synergy w czasach swojej młodości, była mistrzynią Norwegii juniorów w biegach narciarskich- sporcie wymagającym wytrzymałości i siły całego organizmu.
Elin do dzisiaj prowadzi niezwykle aktywny tryb życia, który nie uległ żadnej zmianie od czasu jej sukcesów, które odnosiła na stokach. Wręcz przeciwnie, prawdopodobnie teraz Elin jest w jeszcze lepszej kondycji. Trenuje podnoszenie ciężarów, biega, gra w piłkę nożną, golfa, uprawia narciarstwo zjazdowe i biegowe a także inne konkurencje sportowe.

Dzisiaj jako trzydziestokilkuletnia kobieta, Elin zdaje sobie sprawę jak ważna jest koncentracja na utrzymaniu zdrowia całego organizmu w jak najlepszym stanie. Dzięki temu łatwiej jest jej zachować odpowiednią figurę i sprawność fizyczną. Z tego właśnie powodu, dba o „czyste jedzenie”, co oznacza, że oprócz przestrzegania reżimu treningowego, unika żywności, która jest wysoko przetwarzana i udoskonalana substancjami chemicznymi.

W chwili gdy osoba- Vegard Paulsen, który jako pierwszy powiedział jej o produktach Synergy i przedstawił jej Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart, interesowało ją, czy białka i składniki odżywcze zawarte w produkcie dadzą radę pomóc zwiększyć energię na siłowni oraz utrzymać odpowiedni poziom wagi. Po przetestowaniu produktu nie miała żadnych wątpliwości i dołączyła do Synergy w listopadzie 2014 roku.

„Moim celem w życiu jest pomagać innym ludziom realizować ich cele,” mówi Elin. „Wykorzystuję moje doświadczenie sportowe, by pomóc ludziom opracować programy ćwiczeń oraz dietę. Pomagam im dokonywać zmiany w każdym tygodniu. Mogą się do mnie zwracać kiedy tylko mają jakieś pytania. Osoby z mojej grupy, które realizują program, osiągają dobre wyniki dzięki produktom, co pokazują ich aktualne rezultaty. Robię to, ponieważ wiem, że dzięki mojemu doświadczeniu naprawdę mogę im pomóc.”

Elin pomaga swojej grupie najczęściej poprzez portal Facebook, organizując indywidualne konsultacje dla osób, które potrzebują kontrolować swoją wagę. Dla każdej swojej osoby układa indywidualny plan ćwiczeń.

Te i inne doświadczenia pozwoliły Elin uświadomić sobie, co dokładnie pomogło jej odnieść sukces w dzieleniu się informacją o produktach SLMsmart i e9:
WSPARCIE ZESPOŁU
Dowiedz się jak najwięcej o produktach i zaufaj osobie, która jako pierwsza powiedziała Ci o szansie Synergy. Pozwól aby Cię wyszkoliła i odpowiedziała na wszystkie Twoje pytania.

BĄDŹ SZCZERY
Zaufanie to podstawa. Buduj zaufanie z ludźmi, którzy do Ciebie dołączają i buduj swą wiarygodność dbając o Twoje własne zdrowie.

RÓB TO, CZEGO UCZYSZ
Korzystaj z produktów Synergy i przestrzegaj diety oraz planu ćwiczeń, który wpajasz innym. Dzięki temu Twój zespół będzie czuć się bezpiecznie korzystając z produktów.

BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY
Oferuj tyle wsparcia, ile tylko możliwe. Osoby pragnące osiągnąć cel związany z kontrolą wagi potrzebują kibica, który posiada wiedzę i entuzjazm.

BĄDŹ PRODUKTEM PRODUKTU
Stań się chodzącym dowodem na to, że produkty działają.

„Jeśli sprzedajesz tylko po to, żeby sprzedać, a produkt tak naprawdę nie działa, to nie jest to dla mnie w porządku,” zaznacza Elin. „Dlatego tak ważne było dla mnie, by najpierw wypróbować SLMsmart i e9. Zauważyłam jak bardzo pomaga mi w moim treningu, byłam więc pewna, że mogę pomóc ludziom, którzy dążyli do poprawy swej kondycji fizycznej oraz pragnęli kontrolować swą wagę. Korzystam z produktów w taki sam sposób, w jaki sugeruję to innym.”

 

Tancerka stosuje produkty Synergy

Dancer

 

W wieku 21 lat dystrybutorka Synergy Harriet Rautio przewróciła swoje życie do góry nogami, odkąd dołaczyła do szkolnego zespołu tanecznego, przeprowadzając się ze Szwecji do Nowego Jorku, aby wznieść swoje treningi na kolejny poziom swojej kariery.

Pomimo tego, że przeprowadziła się z dala od swojej rodziny i domu w Finlandii, Harriet była podekscytowana witając Broadway Dance Center jako swój nowy dom. Cały czas uczy się różnych stylów tańca w Broadway Dance Center i ma plany na przyszłość, aby zostać tancerką na Broadway. Harriet marzy również o tym aby dołączyć do międzynarodowej drużyny współczesnego tańca.

Po 6 latach trenowania łyżwiarstwa figurowego, Harriet jest gotowa aby spróbować czegoś nowego i z tego powodu poszła na lekcje tańca, gdy miała 11 lat. Od razu zdała sobie sprawę, że taniec jest jej głęboką pasją i jako nastolatka trenowała nawet po 20 godzin w tygodniu czyniąc trwałe postępy.

Podczas jej kariery tanecznej Harriet spędzała głównie czas na rozwijaniu swoich umiejętności tanecznych: w balecie, jazz, salsie i tańcu współczesnym a ostatnio miała zaszczyt pochwalić się swoimi umiejętnościami podczas Nowojorskiej Parady Tanecznej ( New York Dance Parade ).

„Uwielbiam to uczucie kiedy tańczę,” stwierdziła Harriet. „Nie ma nic co równałoby się z wejściem samej do pustego studia, włączeniem inspirującej cię muzyki i zagubieniem się w ruchu.”

Pomimo tego, że życie, w którym człowiek karmi się, oddycha i rozmyśla o tańcu może być niekiedy też wyczerpujące, Harriet znalazła swój sposób, aby poradzić sobie z nieustannym zmęczeniem mięśni po ciężkich treningach i optymalnie wykorzystać codzienne ćwiczenia. Harriet używa produktu ProArgi-9+ oraz e9 przed ćwiczeniami i odkryła, że dzięki tym produktom jest w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającym dniem treningów. Odkąd używa produktów Synergy, nie tylko poprawiła się jej wydajność fizyczna, ale również podniósł się jej poziom czujności.

„Taniec jest znacznie bardziej wyczerpujący fizycznie niż może się wydawać,” twierdzi Harriet. „Muszę mieć pewność, że nie doznam kontuzji. Łatwo naciągnąć mięśnie, jeśli nie przeprowadziło się odpowiedniej rozgrzewki i równie łatwo doprowadzić organizm do wyczerpania, jeśli nie jest on właściwie odżywiany.”

Harriet zaczęła stosować również Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart po wprowadzeniu tego produktu na rynek w październiku 2014 r. i należała do grona pierwszych sportowców, którzy poinformowali Synergy WorldWide, że korzystają z produktów firmy by poprawić wyniki osiągane w sporcie. Dla Harriet koktajl SLMsmart jest doskonałym napojem regenerującym po długim dniu wykonywania piruetów i plié.

„Uwielbiam dzielenie się produktami Synergy z ludźmi, o których wiem, że mogą na tym skorzystać,” mówi Harriet. „Wiem, że jest wiele osób, w tym tancerzy, którzy pragną osiągać podobne rezultaty, jakich ja doświadczyłam dzięki tym produktom.”

Zawodowy kolarz Mathias Brandle stosuje ProArgi9+
Mathias Brandle

 

Mathias Brändle, 24-letni zawodowy kolarz z Austrii jest członkiem zespołu kolarskiego IAM Cycling, który jest sponsorowany przez firmę Synergy. Mathias przejeżdżając rekord Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI) przejechał 51.852 km i zajęło mu to tylko jedną godzinę.
Dystans ten jest dłuższy od poprzedniego rekordu, który został ustanowiony przez kolarza Jensa Voigta o 0.742 km.
Brändle przejechał ten dystans na 200-metrowym torze Światowego Centrum Kolarstwa w Szwajcarii. W tym czasie obserwowała go publiczność, która liczyła 900 osób. Po dotarciu do mety stwierdził, że to właśnie doping kibiców pomógł mu w znacznej mierze skoncentrować się na osiągnięciu celu i utrzymać prawidłową koncentrację.

„Im bliżej do końca tej godziny, tym łatwiej, bo wiesz, że koniec jest już blisko i możesz pokonać ból,” powiedział Brändle. „Najpierw, przez 30 minut, byłem pewny, że dam radę, ale potem przyszedł trudny moment. Miałem nadzieję, że go przetrzymam i w ostatecznym rozrachunku udało mi się. Bardzo się z tego cieszę.”

mathias brandle 1

 

To niesamowite wydarzenie jest dowodem na to, jak wielkiej rangi sportowców sponsoruje firma Synergy WorldWide. Tacy sportowcy jak Brändle ufają bezgranicznie suplementom diety Synergy i polegają na nich, osiągając wyniki, na poziomie takim, jaki ustanowił Brändle.

W jednym z wywiadów, który został zorganizowany przez Dyrektora Generalnego Synergy Skandynawia Bengta Emanuelssona, Brändle wypowiadając się- stwierdził, że niezmiernie ceni sobie to, co ProArgi-9+ dokonało dla jego zdrowia i sprawności fizycznej we wszystkich aspektach kolarstwa, ale szczególną wartość i radość daje mu wpływ tego produktu na wyniki, jakie osiąga w wyścigach kolarskich.

„W wyścigach etapowych ProArgi-9+ pomaga mi utrzymać właściwe działanie mięśni – pomaga walczyć ze zmęczeniem i wyczerpaniem,” twierdzi Brändle. „Również to sprawia różnicę.”

 

Ultramaratończyk stosuje ProArgi9+

marcelhoche1

 

Ultamaratony, to niezwykle wyczerpujące biegi długotysnansowe, o długości dłuższej niż 42.195. Dla większości ludzi, którzy ukończą maraton o długości około 42 kilometrów, to niesamowity wyczyn, ale dla ultramaratończyków to dopiero początek drogi. Ultramaratony, mogą obejmować trasy od 50 do tysięcy kilometrów długości i trwają przez wiele dni. Marcel Höche, to  sportowiec, którego sponsoruje firma Synergy. Ultramaratony są dla niego wielką pasją.

Mając 22 lata, jest jednym z najmłodszych sportowców w tej dyscyplinie. W kategorii do 23 lat, uzyskał tytuł  Mistrza Niemiec w ultra biegach,  a w roku 2015-  osiągnął najlepszy wynik w biegu na 12 godzin w swojej kategorii. Żaden z jego rywali w tej grupie wiekowej, nie przebiegł w ciągu 12 godzin odległości dłuższej niż Marcel. Marcel mając 7 lat,  zakochał się w rywalizacji sportowej. Pierwszy ze swoich ultra maratonów przebiegł mając zaledwie 19 lat. Jego treningi są niezwykle wyczerpujące i żmudne. W lutym 2016, Marcel zaczął korzystać z produktów Synergy, które pomagają mu w codziennych treningach.

marcelhoche2

 

„Kiedy zacząłem ciężej trenować, zmieniłem dietę, a produkty Synergy okazały się w tym procesie niezwykle pomocne,” twierdzi Marcel. Będąc wielkim fanem i entuzjastą produktów Synergy z serii V3, Marcel codziennie stosuje produkt Mistify, aby walczyć z fizycznym obciążaniem organizmu.

Jest też wielbicielem ProArgi-9+ i korzysta z produktów wiele razy każdego dnia, zarówno na treningach, jak i podczas zawodów, w których startuje. „Bardzo lubię e9, bo daje mi wszystko, czego potrzebuję w trudnej sytuacji,” mówi Marcel. „Minerały, energię i aminokwasy. To naprawdę doskonała mieszanka wszystkiego, co niezbędne by osiągać dobre wyniki.”

Pomimo tego, że Marcel ciężko trenuje, stosuje odpowiednią dietę i suplementację, wciąż musi mierzyć się z ciężkimi momentami. „W każdym wyścigu napotykam ścianę,” opowiada Marcel. „Takie chwile są dla mnie niesamowicie trudne. Największym wyzwaniem był prawdopodobnie bieg, w którym zdobyłem najlepszy wynik w ciągu 12 godzin w 2015 r.” Marcel opowiada, że po 7-godzinnym biegu, nadal czekało na niego kolejne 5 godzin, aby ukończyć bieg lecz jego organizm toczył wyjątkowo ciężką walkę i Marcel zaczął się mentalnie wyłączać.

„Zacząłem mówić sam do siebie,” wspomina. „Marcel, to tylko jeszcze jeden maraton. Tylko jeden więcej i będziesz najlepszy na świecie w swojej kategorii wiekowej.” Musiałem powtarzać to sobie by wytrwać, by po prostu to zrobić. Niezależnie od wszystkiego, wiedziałem, że potrzebuję posuwać się naprzód. To nastawienie naprawdę mnie uratowało.”

Marcel uczestniczy w ultramaratonach od 3 lat. Oto lista jego dotychczasowych osiągnięć:

 1. 3 miejsce w kategorii ogólnej – Innsbruck – Alpejski Festiwal Biegów Przełajowych 65 Km 30.04.2016
 2. 3 miejsce w kategorii ogólnej – Brocken-Wyzwanie 13.02.2016
 3. 2 miejsce w kategorii ogólnej – Stadtoldendorfer 12-bieg dwunastogodzinny 11.-12.07.2015

Synergy sponsoruje mistrzynię świata w windsurfingu 

zara davis

 

Zara Davis jest mistrzynią świata, rekordzistką i osteopatką.
Z dumą i z wielką satysfakcją prezentuje logo Synergy na swoim żaglu, bo należy nie tylko do najnowszych osób, które są w gronie sportowców sponsorowanych przez firmę, którzy korzystają z produktów, ale także dzieli się nimi ze swoimi pacjentami, gdyż prowadzi w Anglii również działalność medyczną.

Zara Davis poznała windsurfing, gdy miała 13 lat. Między 15 a 27 rokiem życia, w ogóle nie uprawiała tego sportu, aż do czasu, gdy jej ówczesny pracodawca, sprawił, że wróciła jej pasja do windsurfingu, i od tamtej pory uprawia tę dyscyplinę nieustannie. Mimo długiego okresu beztreningowego, bardzo szybko wróciły jej umiejętności, a przy okazji surfując po jeziorze – spotkała swojego przyszłego męża.

W maju 2016 mając prawie 50 lat, Zara uzyskała swój pierwszy tytuł mistrzyni świata w windsurfingu kobiet – odmiany Speer, uczestnicząc w zawodach Dunkerbeck GPS Speed Challenge na Fuerteventurze.
Pokonała tam wszystkie swoje konkurentki , ale również osiągnęła lepszy czas niż ponad połowa mężczyzn! Zara jest także sześciokrotną mistrzynią Europy w windsurfingu Speed, i wiele osób zna ją jako „najszybszą kobietę na wodzie”, posiadaczkę rekordów świata: osiągnęła prędkość 34.74 węzła na milę oraz 45.83 węzła ( około 85 km/godz.) na dystansie 500 metrów.

 

„Uwielbiam wyzwania i kocham przebywać na morzu,” stwierdziła Zara. „Nie wiem jak to się stało, ale odkryłam w sobie naturalny talent do tego sportu. Potrzeba lat, aby osiągnąć w nim dobry poziom, ale jeśli jesteś w czymś dobry, to oczywiste, że szlifujesz swoje umiejętności coraz bardziej. Wykorzystuję swój talent , aby inspirować młodzież, zwłaszcza młode dziewczyny, do podejmowania sportu i spróbowania windsurfingu.”

Windsurfing w znacznej mierze uzależniony jest od jakości i budowy deski oraz żagla windsurfera. Te dwa elementy, zbudowane i dobrane są w taki sposób, żeby można było idealnie wykorzystać siłę wiatru. Żagiel windsurfera w odmianie Speed, jest dwa razy większy niż w windsurfingu rekreacyjnym, bo musi zbierać jak najwięcej wiatru. Zara tłumaczy, że fizyka żagla windsurfingowego może być porównana do fizyki skrzydła samolotu. Żagiel musi być ustawiony precyzyjnie pod odpowiednim kątem, aby uchwycić i wykorzystać wiatr wprawiający deskę w ruch.

Nie dajcie sobie wmówić, że każdy, kto zakupi dla siebie odpowiedni sprzęt, będzie mógł zostać speed windsurferem. Im większa siła wiatru napiera na żagiel, tym trudniej windsurferowi utrzymać go w rękach. Skuteczna kontrola nad żaglem i deską w windsurfingu Speed, wymaga niezwykłej siły i koordynacji ruchowej. Zara mierzy ponad 180 cm wzrostu a także posiada znaczną masę mięśniową, którą musi stale utrzymywać, aby dalej odnosić sukcesy w tym sporcie. Jej wzrost stanowi znaczny atut w świecie windsurfingu speed.

zara davis 5

 

„Fizyka windsurfingu jest dość nudna,” twierdzi Zara. „Jedynym odcinkiem, na którym żeglujesz jest tył deski i płetwa, co szczególnie podczas wyścigów windsurfingu Speer – sprawia, że trzeba posiadać zarówno dobrą kondycję, jak też siłę i charakter.”

Windsurfing Speer, wymaga zdaniem Zary również znacznej odwagi. Wyobraź sobie, że płyniesz z prędkością prawie 80 km na godzinę, nagle tracisz równowagę i uderzasz o powierzchnię wody. To nie jest przyjemne uczucie.

„Wszystko o jest związane z windsurfingiem, wymaga dużego wysiłku fizycznego,” mówi Zara. „Jedną z najtrudniejszych rzeczy jest równowaga i stabilność. Podczas płynięcia na desce pracują wszystkie mięśnie organizmu. Dlatego też windsurfing, to wielki wysiłek dla całego układu krążenia.”

Aby trenować na wodzie, Zara musi przebyć czterogodzinną drogę ze swojego domu na wybrzeżu Bristolu do sztucznego jeziora w West Kirby. Pomimo swojej codziennej pracy jaką wykonuje, Zara poświęca do 15 godzin tygodniowo na pływanie, jazdę na rowerze, biegi, pilates oraz trening w zawieszeniu. Stosuje także urozmaiconą dietę bogatą w składniki odżywcze, pije duże ilości wody i dba o to, aby stosować suplementy diety najwyższej jakości. Obecnie suplementacja Zary opiera się na 4 produktach firmy Synergy: ProArgi-9+, e9, Phytolife i Mistify. Zara jest niezwykłym przykładem zdrowia dla wszystkich swoich pacjentów w praktyce osteopatii.

„Często pracuję z elitą sportowców i czułabym się bardzo niekomfortowo, gdybym w swojej pracy korzystała z jakichkolwiek produktów, które nie gwarantują czystości,” mówi Zara.

Należąc do sportowej elity sportu, Zara potrafi szybko rozpoznać dobry produkt. Ponad 600 testów laboratoryjnych, które przeprowadza Synergy, by zbadać najwyższą ich czystość i siłę działania, dają Zarze pewność, że produkty tej firmy naprawdę przyniosą różnicę w jej wynikach sportowych oraz w zdrowiu jej pacjentów.

Sonja Tobiassen od dawna stosuje produkty Synergy

sonja tobiassen

Igrzyska Olimpijskie, to najtrudniejszy test sprawności fizycznej i precyzji, jaki zna ludzkość. Co 4 lata, sportowcy z całego świata udowadniają, że nie ma rekordów, które mogłyby być nie pobite.
Podobnie jak Igrzyska Olimpijskie tak i Paraolimpiada – jest widowiskiem, które obrazuje pokaz wytrwałości i determinacji w dążeniu do celu przez światowych atletów paraolimpijskich.
Mimo to, że ci sportowcy walczą ze swoją niepełnosprawnością fizyczną – dają z siebie wszystko by osiągnąć wielkość w swojej dyscyplinie sportowej mimo przeszkód, z jakimi muszą się mierzyć.

Sonja Tobiassen – Podjęła decyzję, że będzie uczestniczyć w Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio, które odbędą się 10 i 13 września. Będzie reprezentkanką Norwegiiw strzelaniu z karabinku pneumatycznego.

Wcześniej pracowała w Norwegii jako pielęgniarka, i już w wieku dwudziestu kilku lat, jej mięśnie zaczęły słabnąć.
W wieku 25 lat, zdiagnozowano u niej dystrofię mięśniową – nieuleczalną chorobę, która wpływa na produkcję białek niezbędnych do formowania zdrowych mięśni. Dzisiaj, Sonja, porusza się na wózku inwalidzkim przeżywając każdy dzień z miłością i wdzięcznością.

„Drobne rzeczy naprawdę wiele dla mnie znaczą,” mówi Sonja. „Takie rzeczy jak przyjaciele i rodzina lub zatrzymanie się by podziwiać kwiaty. Cieszę się dobrym, niezależnym życiem z 17-letnią córką. Jestem wdzięczna każdego dnia, że mam dom, samochód i sport, który kocham.”

W roku 2010 Sonja przebywała w centrum rehabilitacji i jednocześnie uczestniczyła w zajęciach strzeleckich z karabinka pneumatycznego. Wtedy zauważył ją pewien człowiek, który był pod wrażeniem jej naturalnej celności i konsekwencji. Był bardzo zaciekawiony, czy nie jest to tylko kwestia jednego szczęśliwego dnia i zabrał Sonję na symulator strzelecki. Tam też ponownie, wykazała się swoim naturalnym talentem. Niedługo później o jej wyjątkowym talencie i zdolnościach dowiedziało się Norweskie Towarzystwo Strzeleckie. Sonja kilka lat później, wzięła udział w Paraolimpiadzie 2012 w Londynie.

Sonja doskonale zdaje sobie sprawę, że realizacja celów, jest kluczowym elementem, który gwarantuje dobre przygotowanie się do Igrzysk Paraolimpijskich. Wie o tym, że szczególną wykładnią dobrych wyników sportowych, jest otoczenie opieką swojego zdrowia.

Kiedy produkty Synergy dotarły po raz pierwszy do Norwegii, Sonja odkryła w sobie pasję do Synergy, podobnie jak wcześniej pasję do strzelania. Była wówczas otwarta na to, by móc wypróbować wszelkie produkty, które mogłyby podnieść jej poziom energii.
Sonja postanowiła dać szansę produktom Synergy.

Zaczęła stosować Phytolife jak również Mistify. Później zaczęła również używać ProArgi-9+ i E9. Od niedawna korzysta też, wspomagając swoją dietę produktem Body Prime. Przez lata Sonja coraz lepiej uświadamiała sobie, w jak dużym stopniu suplementy Synergy, wpływają na jej codzienne dążenie do cieszenia się optymalnym zdrowiem.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy Sonja weźmie udział w trzech obozach szkoleniowych w Europie, aby przygotować się na Rio. Trening okazał się dla Sonji emocjonalnym roller-coasterem , który doprowadził ją do udziału w tegorocznej Paraolimpiadzie. Kiedy jej mięśnie odmawiają posłuszeństwa, tracą na tym jej wyniki i łatwo ulec zniechęceniu, ale Sonja się nie poddaje.

„Ograniczenia istnieją tylko w naszej głowie,” stwierdziła Sonja. „Jeśli naprawdę czegoś pragniesz i na to pracujesz, to jest to możliwe. Kiedy zachorowałam, przestałam pracować. Straciłam przyjaciół i znajomych. Wypadłam ze wszystkiego. Teraz podróżuję po świecie. Dzięki mojemu sportowi, spotykam niezwykłych ludzi. Dzięki strzelectwu, są obok mnie ludzi, którzy są w stosunku do mnie otwarci i troskliwi. Strzelanie sprawia, że mam ochotę budzić się rano.”

ALAN KAYTUKOV – gwiazda mieszanych sztuk walki, stosuje ProArgi9+ 


ALAN KAYTUKOV jest profesjonalnym, odnoszącym sukcesy zawodnikiem MMA. Walczy dla zabawy, ale także o życie… Wspiera swoją żonę, a także swoją małą córeczkę uczestnicząc w turniejach na całym świecie – wygrywając mistrzostwa, zdobywając tytuły, pasy i nagrody. Kiedy nie bierze udziału w zawodach, ćwiczy przez co najmniej 6 godzin dziennie, a jego treningi są niezwykle wyczerpujące.

ALAN wyjaśnił: „Regularnie stosuję ProArgi9+ razem z produktem e9. Ten mix, bardzo mi pomógł odzyskać moje zdrowie, a także dodaje mi siły i energii, aby móc konkurować z najlepszymi! Mając 3 pojedynki w ciągu jednego dnia ( 10 minut w każdej walce ) trzeba być naprawdę w bardzo dobrej kondycji.” ALAN Kaytukov poleca często także Synergy swoim klientom, których trenuje w wolnym czasie, a także swoim kolegom sportowcom.

Dennis Kelly – mistrz w kilku różnych stylach sztuk walki stosuje ProArgi9+

 

Dennis Kelly posiada ponad 39 lat doświadczenia w kilku stylach sztukach walki. Dennis Kelly zdobył uprawnienie, aby nazywać go Wielki Mistrz Kelly.

Kelly ma 78 lat i jest 11-krotnym międzynarodowym mistrzem w pięciu różnych stylach sztuk walki a także 5-krotnym mistrzem Świata.

Mistrz Kelly rozumie znaczenie zdrowego stylu życia uwalniając swoją moc od wewnątrz. „Wiek to tylko liczba”, mówi Mistrz Kelly. Dawniej, jako młody Kelly, bo tak woli być nazywany, miał do czynienia z wieloma przeszkodami do pokonania. Był przygniatany niestabilnym życiem domowym, agresywnym ojcem alkoholikiem i niską samooceną, Kelly spędzał większość swojej młodości po prostu starając się przetrwać każdy kolejny dzień.

Jako młody chłopak, mając dwadzieścia kilka lat, nie otrzymując żadnego wsparcia od nikogo i wielu latach wyśmiewania przez innych, Kelly postanowił, że nadszedł najwyższy czas, aby udowodnić wszystkim, że wszyscy się mylili co do jego osoby. W ciągu następnych 25 lat swojego życia, Kelly osiągnął spektakularny sukces w kilku konkurencjach sportowych. Siła umysłu jest niezbędna, jednak prawidłowe odżywianie ma zasadnicze znaczenie, jeśli chodzi o konkurowanie. W roku 2009 Kelly wprowadził do swojej diety suplementację produktem ProArgi9+ i od tamtej pory zauważył dużą różnicę pod względem mocy fizycznej i regeneracji.

„Zauważyłem, że w ciągu kilku dni dzięki ProArgi9+ mogłem zwiększyć czas mojego treningu o ponad godzinę, a czas regeneracji organizmu po ciężkim 3-godzinnym treningu na siłowni był o wiele szybszy, mówi Kelly. Moja siła pod względem podnoszenia ciężarów wzrosła o 20% w ciągu pierwszego tygodnia, aż do 30% w trzecim tygodniu!

Wśród jego licznych certyfikatów, Kelly jest również certyfikowanym dietetykiem sportowym. Od lat poszukiwałem różnych informacji dotyczących dietetyki w sporcie i w mojej opinii ProArgi9+ jest najbardziej naukowo zaawansowanym produktem tego rodzaju., powiedział Dennis.

Źródło: opracowanie artykułów na podstawie informacji ze strony głównej firmy http://synergyworldwide.com