/Synergy – firma inna niż pozostałe firmy – Zobacz różnicę

Synergy – firma inna niż pozostałe firmy – Zobacz różnicę

 

Statystyka firm, które sprzedają suplementy diety, nie napawa optymizmem…

statistic95% firm na świecie, które produkują produkty zdrowotne, nie jest nawet producentem swoich produktów, a produkty dla tych firm, są produkowane przez inne – firmy zewnętrzne.
Tego typu firmy nie mają wglądu i pewności, co do jakiejkolwiek jakości produkowanych produktów, i czystości produkcyjnej.

Audyty badawcze wiele razy wykazywały, że w wielu fabrykach, w których produkuje się produkty zdrowotne – odnajdywano odchody szczurów i innych gryzoni…
Zmielone odchody szczurów i gryzoni znajdywano także w produktach już wyprodukowanych!

A więc tego typu firmom, których celem jest wyłącznie sprzedaż i szybki zarobek… Pozostaje tylko „wierzyć na słowo” firmom zewnętrznym, że wszystko odbywa się zgodnie z normami i procedurami…

Chcieliśmy Państwa zapewnić, że firma Synergy jest inna, niż pozostałe firmy. Synergy jest producentem swoich produktów, gdyż sama chce mieć kontrolę nad najwyższą jakością produkowanych suplementów diety i jako jedyna firma na świecie, posiada aż kilkanaście różnych certyfikatów ( najwyższej jakości ), które potwierdzają nie tylko ich najwyższą czystość produkcyjną, ale także najwyższą szybkość i siłę działania składników – zawartych w recepturach produktów.

Jednak rola firmy Synergy, nie ogranicza się wyłącznie do pozostania bycia producentem najwyższej jakości prduktów zdrowotnych na świecie.

Synergy, to przede wszystkim firma INNOWACJI, firma z WIZJĄ, która wybudowała własne laboratorium badawcze !  „Centrum Badawcze i Innowacji Hughes”.

hughess

W tym Laboratorium badawczym, przy współpracy z najwyższej półki, światowymi naukowcami i specjalistami z różnych dziedzin naukowych, są przeprowadzane na szeroką skalę, liczne badania naukowe i badania kliniczne, których zadaniem jest odkrywanie składników, i opracowywanie składów produktów, które będą miały potężną moc oddziaływania na nasze zdrowie.

TAKIEJ FIRMIE, naprawdę warto zaufać i powierzyć swoje zdrowie.

Jednym z kluczowych osób w firmie Synergy, jest Dr. Matthew Tripp

matthew trippDr. Matthew Tripp, jest Dyrektorem ds. Naukowych w Nature’s Sunshine Products/Synergy WorldWide gdzie nadzoruje prace w dziedzinie badań i rozwoju.


Dr. Tripp odgrywa kluczową rolę w określaniu, rozwijaniu i komunikowaniu strategii naukowej i wizji Firmy poprzez innowacje.
Otrzymał doktorat w zakresie fizjologii/genetyki drobnoustrojów/mikrobiologii na Washington State University oraz magisterium w zakresie fizjologii drobnoustrojów/genetyki bakteryjnej i licencjat z biologii na Western Michigan University.


Ukończył rozległe badania post-doktoranckie na University of Kalifornia w San Diego. W swej karierze pełnił różnorodne funkcje zarządcze podejmując odpowiedzialność w zakresie badań i rozwoju m. in. w takich firmach jak Metagenics, KinDex Therapeutics oraz Kellogs Company.

 

 

Zapraszamy do wysłuchania Dr Matthew Trippa i obejrzenenia relacji z prac, które przeprowadza się w Laboratorium Badawczym i Innowacji Hughes w Synergy