/Synergy – Najzdrowsza firma w Stanach Zjednoczonych

Synergy – Najzdrowsza firma w Stanach Zjednoczonych

Każdego roku Interactive Health bada stan zdrowia pracowników firmy Synergy WorldWide oraz Nature’s Sunshine Products.

Wyniki tych badań jednoznacznie pokazują, że NSP/Synergy WorldWide zaliczają się do jednej z Najzdrowszych firm w Stanach Zjednoczonych !

 

Ponadto, to już dziesiąty rok pod rząd, odkąd Synergy i NSP utrzymują wciąż ten prestiżowy tytuł udowadniając, że pracownicy obu firm w swoim osobistym życiu realizują pasję związaną ze stylem życia i produktami, których promowaniem zajmują się na co dzień.
W roku 2016 tylko 156 firm spośród 3000 uzyskało ten tytuł.

 

Synergy promuje styl życia podnoszący jakość życia zarówno wewnętrzne, jak i na zewnątrz. Dla pracowników firmy, suplementy diety Synergy, są istotnym elementem codziennej dbałości o zdrowie. NSP organizuje liczne wydarzenia promujące zdrowy styl życia, w których uczestniczą pracownicy obu firm. Są to takie wydarzenia jak Fitness Challenge, coroczny bieg 5K Fun Run, Veggie Challenge oraz Walktober. Firma organizuje również coroczny targ zdrowia i zwraca pracownikom poniesione przez nich koszty karnetów na siłowni.

 

“Ogromnie cieszymy się z faktu, że już po raz dziesiąty z rzędu zostaliśmy wyróżnieni przez Interactive Health,” mówi Gregory L. Probert, Prezes i Chief Executive Officer w NSP oraz Synergy WorldWide. “

 

Jako firma działająca w branży wellness wiemy, że to wyróżnienie potwierdza nasze wysiłki, aby dzielić się ze światem dobrym samopoczuciem – poczynając od mężczyzn i kobiet, z którymi pracujemy. Jest także świadectwem determinacji i charakteru naszych pracowników, jakości naszych wyjątkowych produktów oraz naszej misji, aby zmieniać życie ludzi na całym świecie.”

 

Pragniemy w dalszym ciągu co roku uzyskiwać ten tytuł, pracując nad osiągnięciem Elitarnego Zdrowia wraz z naszymi dystrybutorami i konsumentami.

 

Źródło: http://plblog.synergyworldwide.com/2017/05/synergy-swietuje-10-zdrowych-lat.html