/Synergy otrzymuje nagrodę dla „Najzdrowszej Firmy” po raz ósmy z rzędu

Synergy otrzymuje nagrodę dla „Najzdrowszej Firmy” po raz ósmy z rzędu

Interactive Health każdego roku ocenia zdrowie fizyczne pracowników 2000 firm w całych Stanach Zjednoczonych. Pracownicy Synergy WorldWide, wraz z pracownikami Nature’s Sunshine, należą do tego właśnie grona.

 

 

Po raz ósmy z rzędu Interactive Health nominowało Synergy i NSP do grona Najzdrowszych Firm w Ameryce w roku 2014. Tytuł ten otrzymało mniej niż 8% spośród badanych przedsiębiorstw i tylko jedna firma w całej tej grupie (oprócz Synergy/NSP) uzyskała go po raz ósmy z rzędu.

Jako firma z branży wellness, szczególnie ceniąca sobie zdrowie swoich konsumentów, Synergy WorldWide działa zgodnie z zasadami, które głosi. Rodzina korporacyjna Synergy składa się z osób, które regularnie badają i poprawiają stan swojego zdrowia. Niedawno pracownicy Synergy podjęli wspólny wysiłek, aby kontrolować swoją wagę w oparciu o system SLMsmart i odnieśli w tym przedsięwzięciu sukces. Każdego roku pracownicy angażują się w szereg programów firmowych, które mają na celu promowanie wśród nich aktywnego stylu życia i świadomego wyboru sposobu odżywiania. Ponadto, produkty Synergy stanowią integralny element codziennej diety naszych pracowników i są uznawane za fundament optymalnego zdrowia.

Zdrowi pracownicy stanowią silną, produktywną siłę roboczą. Synergy WorldWide stawia sobie za cel, by być w tej dziedzinie przykładem zdrowia i również tutaj zostawić po sobie ślad.