/Synergy sponsoruje czteromiesięczną podróż olimpijskiego trenera wioślarstwa

Synergy sponsoruje czteromiesięczną podróż olimpijskiego trenera wioślarstwa

Kjell Tore Solvang był trenerem kadry norweskiej w wioślarstwie i doprowadził ją do zdobycia trzech złotych medali olimpijskich, czterech złotych medali mistrzostw świata a także czterech złotych medali mistrzostw Europy. Jest to najbardziej utytułowany norweski trener w letnich dyscyplinach sportowych.


Pracując ze światowej klasy zawodowcami w sportach wytrzymałościowych, Kjell rozumie, że istnieje niewiele ograniczeń dla ludzkiego organizmu. Jest przekonany, że jeśli pragniesz osiągnąć jakiś wybitny sukces sportowy potrzebujesz jedynie ostro wziąć się za ćwiczenia i nigdy nie przestawać. Wszystko sprowadza się do priorytetów. Choć Kjell wielokrotnie doprowadzał drużyny wioślarskie do zwycięstwa, wierzy, że można osiągnąć jeszcze więcej.
Z tego właśnie powodu, 2 maja 2015, czyli kilka dni temu, Kjell wyruszył na najbardziej wyczerpującą i wymagającą wyprawę swojego życia.

Najbliższe cztery miesiące spędzi  przemieszczając się wokół wybrzeża Norwegii od brzegów Szwecji aż po granicę rosyjską. Będzie wiosłować 10-12 godzin dziennie. Jest to niewątpliwie żmudne zadanie, ale Kjell ma dodatkowy powód, aby ukończyć tę podróż: zbiera pieniądze na dzieci cierpiące z powodu guza mózgu.

Będzie żywić się własnoręcznie łowionymi rybami, spać w łódce lub w namiocie na brzegu i będzie regularnie zaopatrywany w produkty Synergy – ProArgi9+, Mistify, Phytolife i e9, aby stanowiły dla niego źródło wytrwałości.

Jego podróż będzie śledzić i transmitować jedna z największych stacji telewizyjnych w Norwegii. Synergy WorldWide będzie zaś dopingować Kjella podczas jego letniej odysei w naszej siedzibie głównej w Utah oraz na całym świecie.

“Nie proś o łatwą podróż, ale o mocny grzbiet,”
– Kjell Tore Solvang