/System V3 w świecie sportu zawodowego

System V3 w świecie sportu zawodowego

Nowoczesny styl życia powoduje, że trudno jest utrzymać optymalny stan zdrowia. Wszechobecne toksyny w środowisku, złe nawyki żywieniowe, brak aktywności fizycznej i gorączkowy tryb życia przyczyniają się do wzrostu zapadalności na choroby przewlekłe.

Nasz system Synergy V3 ukierunkowany jest na główne problemy zdrowotne. Budując solidne podstawy dla zdrowia poprzez wzmocnienie systemu odpornościowego organizmu, dodając silne przeciwutleniacze i wspierając układ krążenia równoważy długoterminowo zdrowie serca.

V3 SYNERGY

Moc V3 – Systemu Synergy leży w tym, jak jego trzy produkty – Phytolife, Mistify i ProArgi-9 Plus pracują w połączeniu odżywiając i wspierając zdrowie całego organizmu.

Ron Williams, najbardziej uznany w ostatniej dekadzie wśród kulturystów na świecie za „Natural Body Builder in the Word” – (7-krotny zdobywca tego tytułu) uznany za najbardziej naturalne ciało wśród kulturystów na świecie (jak wiadomo w tej dziedzinie sportu na porządku dziennym jest stosowanie anabolików). Na co dzień jest Pastorem, ekspert w dziedzinie ćwiczeń siłowych, Champion kulturystyki, Profesor Fizjologii i Żywienia. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się podczas wielu wykładów i programów telewizyjnych.

Ron Williams

Ron każdego dnia używa produktów Synergy V3. Ron Williams wyjaśnia: „ Odrzuciłem używanie sterydów, pobudzających wzrost mięśni hormonów, ponieważ są one szkodliwe i niebezpieczne dla mojego zdrowia.”

Wiedział, że potrzebuje suplementów odżywczych, więc zaczął szukać alternatywnych rozwiązań. Kiedy poznał firmę Synergy Worldwide i system V3 był mile zaskoczony: „Poprosiłem Boga, aby dostarczył mi najbardziej naturalne suplementy na rynku, dzięki temu mogłem zostać najlepszym „naturalnym” atletą. Potem poznałem system V3 Synergy. Te produkty są błogosławieństwem w moim życiu.”