/Tancerka Harriet stosuje produkty Synergy

Tancerka Harriet stosuje produkty Synergy

tancerka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W wieku 21 lat dystrybutorka Synergy Harriet Rautio przewróciła swoje życie do góry nogami, odkąd dołaczyła do szkolnego zespołu tanecznego, przeprowadzając się ze Szwecji do Nowego Jorku, aby wznieść swoje treningi na kolejny poziom swojej kariery.

 

Pomimo tego, że przeprowadziła się z dala od swojej rodziny i domu w Finlandii, Harriet była podekscytowana witając Broadway Dance Center jako swój nowy dom. Cały czas uczy się różnych stylów tańca w Broadway Dance Center i ma plany na przyszłość, aby zostać tancerką na Broadway. Harriet marzy również o tym aby dołączyć do międzynarodowej drużyny współczesnego tańca.

 

Po 6 latach trenowania łyżwiarstwa figurowego, Harriet jest gotowa aby spróbować czegoś nowego i z tego powodu poszła na lekcje tańca, gdy miała 11 lat. Od razu zdała sobie sprawę, że taniec jest jej głęboką pasją i jako nastolatka trenowała nawet po 20 godzin w tygodniu czyniąc trwałe postępy.

 

Podczas jej kariery tanecznej Harriet spędzała głównie czas na rozwijaniu swoich umiejętności tanecznych: w balecie, jazz, salsie i tańcu współczesnym a ostatnio miała zaszczyt pochwalić się swoimi umiejętnościami podczas Nowojorskiej Parady Tanecznej ( New York Dance Parade ).

 

„Uwielbiam to uczucie kiedy tańczę,” stwierdziła Harriet. „Nie ma nic co równałoby się z wejściem samej do pustego studia, włączeniem inspirującej cię muzyki i zagubieniem się w ruchu.”

 

Pomimo tego, że życie, w którym człowiek karmi się, oddycha i rozmyśla o tańcu może być niekiedy też wyczerpujące, Harriet znalazła swój sposób, aby poradzić sobie z nieustannym zmęczeniem mięśni po ciężkich treningach i optymalnie wykorzystać codzienne ćwiczenia. Harriet używa produktu ProArgi-9+ oraz e9 przed ćwiczeniami i odkryła, że dzięki tym produktom jest w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającym dniem treningów. Odkąd używa produktów Synergy, nie tylko poprawiła się jej wydajność fizyczna, ale również podniósł się jej poziom czujności.

 

„Taniec jest znacznie bardziej wyczerpujący fizycznie niż może się wydawać,” twierdzi Harriet. „Muszę mieć pewność, że nie doznam kontuzji. Łatwo naciągnąć mięśnie, jeśli nie przeprowadziło się odpowiedniej rozgrzewki i równie łatwo doprowadzić organizm do wyczerpania, jeśli nie jest on właściwie odżywiany.”

 

Harriet zaczęła stosować również Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart po wprowadzeniu tego produktu na rynek w październiku 2014 r. i należała do grona pierwszych sportowców, którzy poinformowali Synergy WorldWide, że korzystają z produktów firmy by poprawić wyniki osiągane w sporcie. Dla Harriet koktajl SLMsmart jest doskonałym napojem regenerującym po długim dniu wykonywania piruetów i plié.

 

„Uwielbiam dzielenie się produktami Synergy z ludźmi, o których wiem, że mogą na tym skorzystać,” mówi Harriet. „Wiem, że jest wiele osób, w tym tancerzy, którzy pragną osiągać podobne rezultaty, jakich ja doświadczyłam dzięki tym produktom.”