/Trzy główne funkcje chlorofilu Phytolife

Trzy główne funkcje chlorofilu Phytolife

 

Phytolife Synergy

Trzy główne funkcje chlorofilu Phytolife:

Phytolife
                                                                Kup Teraz

 

 

Funkcja oczyszczająca:
. dobrze oczyszcza nasz przewód pokarmowy,
. wspomaga oczyszczanie krwi z toksyn,
. eliminuje bakterie, dezynfekuje i odtruwa organizm.

 

Funkcja przywracająca równowagę w organiźmie:
. utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową naszego organizmu,
. usprawnia organizm.

 

Funkcja odżywcza:
. wspomaga regenerację czerwonych krwinek,
. pobudza proces utleniania i stymuluje regenerację komórek w organizmie,
. odmładza skórę,
. pomaga w zachowaniu młodości ciała,
. kontroluje problemy skórne poprzez eliminację wolnych rodników.

 

Phytolife Synergy
Zakwaszony organizm to chory organizm

Zdaniem prof. Ragnar Berg, amerykańskiego eksperta ds. żywieniowych, utrzymanie zdrowia zależy od codziennej diety. Powinna składać się w 20% z produktów kwaaśnych, a w 80% z pokarmów o odczynie zasadowym. W zdrowym ciele współczynnik pH powinien mieścić się w przedziale 7,3-7,4 co odpowiada odczynowi zasadowemu.

Dieta bogata w żywność kwaśną w dłuższej perspektywie podniesienie kwasowość naszego organizmu (zakwaszając go), wywołując zaburzenia, stany zapalne, w tym choroby serca, zapalenie stawów, wyższe ciśnienie tętnicze, udary, cukrzycę, wysoki poziom cholesterolu itd.

W obliczu wielu potencjalnych zagrożeń dla zdrowia, czyhających w żywności i napojach (ważna jest jakość wody pitnej), powinniśmy zagwarantować sobie zdrową dietę, zapewniającą właściwy pobór substancji odżywczych. Phytolife od SYNERGY WorldWide pobudza proces oczyszczania organizmu z toksyn.

 

Phytolife Synergy: sposób użycia
Dodaj 1 nakrętkę lub 1 łyżkę stołową Phytolife do szklanki wody, dobrze wymieszaj i pij co najmniej 1- 3 razy dziennie. Można go spożywać o każdej porze, ponieważ zapewnia niezbędne składniki odżywcze, wspomagające nasze zdrowie.

 

Dr Hans Fisher i Dr Richard Willstater

Opinie światowych Autorytetów Medycznych o Chlorofilu

 

 

Dr Richard Willstatter i Dr Hans Fisher otrzymali Nagrodę Nobla (w latach 1915 i 1930) w dziedzinie Medycyny i Chemii.

Odkryli oni strukturę cząsteczkową ludzkiej krwinki czerwonej oraz chlorofilu. Badania wykazały, że chlorofil pobudza regenerację i wytwarzanie komórek oraz wspomaga rozbudowę układu odpornościowego. Nobliści udowodnili, że jedyną różnicą pomiędzy ludzką krwinką czerwoną, a chlorofilem jest fakt, że w centrum cząsteczki chlorofilu znajduje się atom magnezu, podczas gdy w krwince czerwonej jest to atom żelaza.

W takim przypadku chlorofil może być przydatny przy anemii i innych stanach związanych z niedoborami krwi.

 

  • Prof. Bernard Jensen, ekspert żywieniowy zauważył, że chlorofil pomaga przy obniżaniu stężenia toksyn pochodzących z pestycydów i leków, eliminując je z organizmu. Zdrowi ludzie mają wyższą zawartość krwinek niż chorzy. Tymczasem po spożyciu chlorofilu w grupie chorych zawartość krwinek również wzrosła, a stan zdrowia uległ poprawie.

 

  • Naukowiec Offen Kranz wykazał, że chlorofil działa bardzo korzystnie na chorych z wrzodami żołądka. Chlorofil uzupełnia działanie leków na wrzody żołądka przepisywanych przez lekarzy. Rozwiązuje problemy związane ze skórą, polepsza stan cery.

 

  • New England Medical Journal podaje, że chlorofil jest pomocny w leczeniu problemów skórnych, a także zakażeń wewnętrznych. W American Journal of Surgery opublikowano odkrycia z Uniwersytetu Temple, dotyczące zastosowania chlorofilu w leczeniu ran chirurgicznych i innych zbliżonych stanów chorobowych.

    Chlorofil w płynie Phytolife Synergy
    Phytolife

Jeśli jesteś zainteresowany możliwością zakupu Phytolife

lub masz pytania, skontaktuj się z nami

Kliknij tu

Przeczytaj również:

10 niesamowitych korzyści chlorofilu