/Wybierz się teraz na wirtualną wycieczkę po nowo otwartym Centrum Badań Naukowych Hughes !

Wybierz się teraz na wirtualną wycieczkę po nowo otwartym Centrum Badań Naukowych Hughes !

Synergy- Centrum HughesFirma Synergy WorldWide nawet na chwilę nie zamierza się zatrzymywać w miejscu, w swoich dążeniach, które mają na celu poprawę zdrowia ludzi na całym świecie.

 

Synergy otworzyła nowoczesne Centrum Badań Naukowych Hughes.

Najwyższa jakość produktów odżywczych na świecie, to tylko jeden z wielu atutów, który wyróżnia firmę Synergy na tle firm konkurencyjnych.   Ten wyścig i przewaga Synergy nad innymi firmami-  nie stała się dziełem przypadku…

Działania, które podejmuje zarząd firmy Synergy WorldWide wymagają ciągłych nakładów finansowych, wielu badań naukowych a także ciągłego doskonalenia najnowszych technologii produkcji, i opracowywania najlepszych receptur produktów pod względem odżywczym.

Dlatego właśnie powstało nowoczesne Centrum Badań i Innowacji Hughes. 

Synergy WorldWide otwierając nowoczesne Centrum badań Hughes, wchodzi w następny etap działalności  firmy, którego zadaniem będzie realizacja wielu badań naukowych i wprowadzanie na rynki produktów zdrowotnych, które zrewolucjonizują branżę Wellness na całym świecie.

Już teraz oglądając poniższy film możesz się wybrać w wirtualną podróż wspólnie z Dyrektorem ds. Naukowych, ds. Matthew Tripp, który opowie Ci o Centrum Hughes, i stanie się Twoim przewodnikiem po kolejnych pomieszczeniach Centrum firmy.

Zapoznasz się z niewiarygodnymi planami, jakie realizują naukowcy firmy Synergy.

Jeśli ktoś z Twoich znajomych nadal ma wątpliwości co do jakości produktów firmy Synergy- przekaż im, aby obejrzał ten film !