/Wyjątkowa promocja 2×2 Builder Bonus- petarda w Synergy WorldWide !

Wyjątkowa promocja 2×2 Builder Bonus- petarda w Synergy WorldWide !

Super promocja 2×2 builder bonus- tylko w Synergy

2x2 builder bonus synergy

Firma Synergy oferuje unikalną promocję, dzięki której możesz zacząć zarabiać już na początku współpracy łatwo i bardzo szybko. Ludzie w marketingu sieciowym nie chcą długo czekać na pierwsze wypłaty- chcą zarabiać natychmiast i to znaczne sumy.  Jeśli ten czynnik nie występuje w firmie mlm- osoby najczęściej odchodzą z marketingu, szukają lepszych szans gdzie indziej, a gdy ich nie znajdą, to mówią wszystkim dookoła , że to nie działa. Niektórzy wręcz, aby poprzeć swoje poglądy mówią, że ich cała rodzina- ciocia, wujek, stryj i stryjkowa byli już w danej firmie i nikt nic nie zarobił, a więc to nie działa.

– Widocznie nikt z nich nie współpracował jeszcze z Synergy…

Pozwól, że posłużę się tu pewnym przykładem, aby rozwiać Twoje wątpliwości i pokazać, że w firmie Synergy łatwo i przyjemnie się zarabia.

Załóżmy, że zapisujesz się dzisiaj do firmy jako dystrybutor: Najtańszy pakiet 3 produktów V3 to koszt tylko 323zł + jednorazowa rejestracja 59zł= 382zł. W tej cenie otrzymujesz od firmy własne biuro biznesowe, gdzie masz podgląd do własnej struktury ludzi.
Za każdorazowe wypełnienie promocji 2×2 Builder Bonus otrzymasz od firmy 580zł.
1. Na czym polega promocja ?

Umówmy się, że zaprosiłeś Np: 1 Maja do swojej struktury 2 osoby czyli Pawła i Kasię, którzy używają tak jak Ty  produktów Synergy.

2) Paweł i Kasia podzielili się tą informacją ze swoimi znajomymi, i w ciągu 2 tygodni zapisali swoich znajomych do ich własnej swojej struktury, czyli:  Paweł zaprosił Anię i Tomka, a Kasia zaprosiła Karola i Martę.3) Gratulacje ! Wypełniła się właśnie Twoja promocja 2X2 Builder Bonus- może sam nie przypuszczałeś, że tak łatwo pójdzie ?

Firma wypłaci Ci na końcu miesiąca jeden builder bonus w wysokości 580zł.

To oznacza, że zarobiłeś w ciągu 2 tygodni 580zł  tylko z tej promocji.  A więc zwrócił Ci się koszt Twoich produktów i jeszcze zostało  trochę w kieszeni 🙂

4) Jeśli będziesz wprowadzał dużo osób i pomagał im wprowadzać kolejne, to pamiętaj, że takich promocji może Ci się w danym miesiącu wypełnić nieskończenie wiele, dlaczego ? Bo nieskończenie wiele osób możesz wprowadzać i pomagać im wprowadzać kolejne.

5) Dotychczas posługiwaliśmy się przykładem, że wprowadziłeś tylko 2 osoby, czyli jedną parę osób. Wyobraź sobie teraz, że również 1 Maja wprowadzasz nie 2 osoby, ale 10 osób, czyli 5 par osób.

Jeśli każda z  tych 10 osób np: Do końca miesiąca Maj, podzieli się  informacją produktową tylko z dwoma osobami, i wprowadzi je do firmy Synergy, to wypełni Ci się właśnie 5 promocji w ciągu 1 miesiąca współpracy a więc liczymy: 5x580zł= 2900zł, tyle właśnie zarobiłeś w pierwszym miesiącu tylko z tej jednej promocji.

Nie zapomnij, że cały czas używasz rewelacyjnie działające na Twój organizm produkty firmy, za które nic już nie musisz płacić z własnej kieszeni.  W rzeczywistości, firma wypłaci Ci dużo więcej pieniędzy niż 2900zł, bo otrzymasz także inne prowizje, ( których tu nie omawiam ), a które z tytułu wprowadzenia tylko tych 10 osób i pomocy im- firma Synergy WorldWide Ci wypłaci.

– Często słyszymy w radiu, telewizji, że ludzie w zakładach pracy strajkują i domagają się od rządu 200zł podwyżki na miesiąc żeby przeżyć. Zastanawiam się, czy czasem nie lepiej byłoby podwinąć rękawy i skorzystać z promocji 2×2 Builder Bonus, którą oferuje Synergy ?