/Zostaw po sobie ślad dzięki działalności charytatywnej

Zostaw po sobie ślad dzięki działalności charytatywnej

Kiedy w 1999 r. Dan Higginson założył Synergy WorldWide, miał jasną wizję tego, co powinna reprezentować jego firma. Pragnął, by ludzie wiążący swą przyszłość z Synergy pracowali zgodnie z tym co mają w sercu. Pragnął zmieniać świat i dawać innym szansę, by Zostawić po sobie Ślad w postaci zdrowia i wolności finansowej.

Jest to doskonały czas w roku, żeby zastanowić się jak można pomóc tym, którzy cierpią. Wielu dystrybutorów zastanawia się jak poprzez swoje działania mogą sprawić różnicę odmieniającą życie wielu innych ludzi. Co możesz zrobić Ty, aby zostawić po sobie ślad w postaci działalności charytatywnej? Skup się na tym co umiesz robić. Małe kroki przekształcają się w mile. Żaden akt miłosierdzia nie idzie na marne.

Jeśli szukasz sposobu, by dzielić się tym co masz z innymi, zastanów się nad wsparciem finansowym dla 5 Star Legacy Foundation. Fundacja ta pełni rolę partnera Synergy na polu działalności charytatywnej. Jej celem jest przynosić ulgę cierpiącym dzieciom, ich rodzinom oraz społecznościom przełamując krąg biedy poprzez naukę czytania i pisania, stypendia umożliwiające podjęcie studiów oraz promowanie samodzielności poprzez przedsiębiorczość.

Opowieści wielu dystrybutorów z całej Europy potwierdzają, że wizja Dana staje się codzienną rzeczywistością. Oto kilka z nich:

Dora Debeljak, Slowenia

Tuż przed Świętami Dora ofiarowała pieniądze za pośrednictwem lokalnej komórki charytatywnej ufundowanej przez Team Directorów Bostjana Pileja i Irenę Kladivar, aby dostarczać żywność, odzież i nadzieję tym, którzy przeżywają trudności właśnie w okresie świątecznym. Dora, wraz z innymi dystrybutorami ze Słowenii, zebrała 1500€ tworząc 100 koszyków dla potrzebujących rodzin. Dzięki datkom tych dystrybutorów 33 rodziny, które podczas Świąt cierpiałyby głód, otrzymają przesyłkę specjalną zawierającą wszystkie niezbędne składniki pięknego świątecznego obiadu.

Mirva Martikainen, Finlandia

Mirva, pielęgniarka i od czterech lat dystrybutorka Synergy, doświadczyła w roku 2015 swoich największych sukcesów biznesowych. Aby uczcić sukces swój i swojego zespołu Synergy WorldWide, Mirva zdecydowała, że przekaże datki na rzecz lokalnego szpitala dziecięcego. Poprosiła o listę przedmiotów z różnych kategorii cenowych, których potrzebują szpitale dziecięce w Finlandii. Zdecydowała się zakupić fotel infuzyjny dla dzieci chorych na raka, aby podczas zabiegów mogły cieszyć się wygodą i komfortem. Nie przerywając swej pracy nad budową biznesu i dążenia do jeszcze większego sukcesu finansowego, Mirva planuje zwiększyć skalę i regularność swoich datków.


Paul, Kate i Saxon Flint, Wielka Brytania

Dystrybutorzy Synergy Paul i Kate stanowią nieustanne wsparcie dla swego ambitnego, dziewięcioletniego syna Saxona, chłopca o wielkim sercu, którego hobby polega na zbieraniu funduszy dla tych, którym w życiu mniej się poszczęściło. Jego najnowszy projekt to zbiórka pieniędzy, aby wysłać 10 dzieci do szkoły w Mpongwe, w Zambii. Wystarczy zaledwie 1200 £, aby dzieci te otrzymały naukę i jeden posiłek dziennie przez okres całego roku. Saxon zbiera również pieniądze na cele charytatywne przygotowując ciasta i inne wypieki, które sprzedaje na organizowanych przez siebie aukcjach.

Takie akty dobroci, zarówno małe, jak i duże, na które zdobywają się każdego dnia Członkowie Zespołu Synergy są niezwykle poruszające. Jeśli będziesz wytrwale odmieniał życie innych ludzi zdobywając się na jeden akt miłosierdzia po drugim, odkryjesz najwspanialsze dobra, jakie może przynieść świat.